Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Strzała bracia banditos dawno tu nie zaglądałem i chciałem was od razu pozdrowić wszystkich

Ostatnio zajeżdziłem silnik w moim sprzęcie i poszukuje nowego jak ktoś ma jakieś namiary to prosze o odpowiedż może być też od gsxr 1100 będzie wtedy jeszcze większy potwór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello jako ex banditowiec, posiadający jeszcze bandita proszę o pomoc .Muszę/chcę kupic do bandziora napęd w granicach 400 - 500 pln. Najchętniej DID-a. Nie chciał bym kupić przypadkiem podróby, ale też nie chcę strasznie przepłacać.

 

Moje pytanie, gdzie kupujecie/kupowaliście napędy do swoich bandziorów. Szukam dobrych (sprawdzonych)sklepów internetowych albo sklepów w okolicach Warszawy.

 

będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moje pytanie, gdzie kupujecie/kupowaliście napędy do swoich bandziorów. Szukam dobrych (sprawdzonych)sklepów internetowych albo sklepów w okolicach Warszawy.

 

będę wdzięczny za pomoc

 

 

Hej - ja wymieniałem jesienią swój cały napęd w Bosmotorcycles na Łopuszańskiej (W-wa). U nich kupiłem napęd (właśnie DID) i z tego co pamiętam to sam sprzęt kosztował ok. 350 PLN - byłem zaskoczony, bo nawet na Allegro nie widziałem taniej - chociaż być może słabo wtedy szukałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie numer `12515 :)

 

sruba do regulacji swiatej mijania ma za zadanie podnosic lu opuszczac czy tylko na boki kieruje siwtelko??

zaliczl bym row przed chwila bo nie widzialem mprzed soba drogi i mam jeszczed pytanie czy ktos zna symbol zarowki w modelach 1200 S z 2004 r?

 

dzieki i pozdro :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są dwie: jedna reguluje na boki lewa-prawa, a druga góra-dół... Sprawdź czy nie masz 2 śrub.

 

 

no mam 2 sruby ale myslalem ze ta 2 jest od dlogich, czy sie myle?

 

 

znalazlem wreszcie ta srube od regulacji gora dol i ustawilem wyrzej, przydala by sie jeszcze lepsza zarowa tylko :)

 

pozdro i dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - ja wymieniałem jesienią swój cały napęd w Bosmotorcycles na Łopuszańskiej (W-wa). U nich kupiłem napęd (właśnie DID) i z tego co pamiętam to sam sprzęt kosztował ok. 350 PLN - byłem zaskoczony, bo nawet na Allegro nie widziałem taniej - chociaż być może słabo wtedy szukałem :banghead:.

Za zębatki i łancuch to mało. Do GSa taki zestaw mnie kosztował 400zł... Czy aby na pewno jest to DID? Jakiej firmy zębatki?

Proszę o podanie rozmiaru szerokości tylnej felgi w modelach B6 od 2000roku.

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zębatki i łancuch to mało. Do GSa taki zestaw mnie kosztował 400zł... Czy aby na pewno jest to DID? Jakiej firmy zębatki?

Proszę o podanie rozmiaru szerokości tylnej felgi w modelach B6 od 2000roku.

 

To jest na pewno DID - zresztą przy mnie otwierał mechanik opakowanie i zaczynał montować. Paragonu nie mam bo jeszcze u nich od tego czasu nie byłem, żeby odebrać "przy okazji". Nie dam sobie nic uciąć, że to akurat było 300 zł, ale przecież zawsze możesz zadzwonić i zapytać bezpośrednio u nich :clap: .

 

A tak z innej beczki to jakby ktoś chciał to dostałem z Suzuki elektroniczną wersję instrukcji obsługi po polsku do B6 2004r. Chętnie się podzielę, albo dam namiar do miłej Pani z Suzuki :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, wczoraj zamontowałem Owiewki:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1269220/

http://www.bikepics.com/pictures/1269223/

http://www.bikepics.com/pictures/1269217/

 

W Dziale "Chwale sie" już mnie zje..li :( :flesje: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko.

Zabierałem się do naciągania łańcucha, no i co jest oczywiste chciałem odkrecić śrube osi koła ale nie moge jej w ogóle ryszyć swoimi kluczami. I tu moje pytanie, czy jest tam jakaś ukryta zawleczka czy oś tylnego koła jest na prawde tak mocno dokręcona?

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko.

Zabierałem się do naciągania łańcucha, no i co jest oczywiste chciałem odkrecić śrube osi koła ale nie moge jej w ogóle ryszyć swoimi kluczami. I tu moje pytanie, czy jest tam jakaś ukryta zawleczka czy oś tylnego koła jest na prawde tak mocno dokręcona?

Dzieki

no czesc , ja tez ostatnio naciagalem lancuch i musialem uzyc niezlej przedlozki zeby to cholerstwo poscilo, mam nadzieje ze u ciebie tez tak da rade :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...