Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tak slycham co z nim nie tak? :icon_evil:

Na szybko bylo robione, miało być mocne a zarazem wystarczająco wytrzymałe. no i takie jest ale chyba jednak zrezygnuje z nierdzewki na poczet koloru czarny mat...

 

gmole wizualnie takie jak moje :icon_mrgreen: pare stron wcześniej są foty :icon_mrgreen:

a co do koloru mocowania topcase'a jestem za czarnym matem :icon_mrgreen:

 

p.s chwale sie -na wyprzedaży pierdół przytaskanych z niemiec dorwałem kask NOLAN stan idealny rozmiar tez, jak ktos zgadnie za ile go wyrwałem stawiam duuuże piwo :) :D

kolorek się zmieni bo niestety jest biały, troche fantazji i mam fajną zapasówke :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze że prędzej czy później stelaż pod kufer sie wygnie, niestety.

 

Gmole pinkne, a jakie mocowanie zastosowaleś? Podkładki są?

 

ale jak sie ma wygiac? przy takich obciazeniach jak sie wozi w kufrze to ja nie widze takiej mozliwosci, "powieszony" i podparty w solidnych miejscach, nieduze i bardzo sztywne bez jakis dzwigni.

Przy jakims nie rozsadnym obciazeniu to sie predzej obawiam o wytrzymalosc kufra (jakis taki za 170zl) niz stelaza.

 

Nie bylem przy przykrecniu gmoli i jakos w to nie wnikalem. W ktorym miejscu podkladki? cos specjalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Wczoraj wieczorem miałem przyjemność zrobić pierwsze 300km moim B12 na trasie do domu :buttrock: Motocykl jest już w moim garażu, dzisiaj muszę załatwić OC, niebawem pierwszy przegląd i przerejestrowanie... Cieszę się ogromnie :D

Egzemplarz jest zadbany, rocznik 2004. Ma dwa kufry i gmole. Jak zrobię zdjęcia, to zapodam.

Po przesiadce z Virago mam mnóstwo nowych wrażeń, ale jedno jest dominujące: rany, jak to skręca! Moc i moment obrotowy mnie nie zaskoczyły, spodziewałem się tego, ale kładzenie się w zakręt to po prostu bajka :buttrock: No wiem, po chopperze wszystko dobrze się kładzie, ale pozwólcie mi się cieszyć :biggrin:

Mam nadzieję, że motocykl będzie mi dobrze służył, a Wy przyjmiecie mnie do rodziny :buttrock:

 

Od 12 godzin z dużym Bandziorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będę miał kanapę przerobioną to zapodam foty ale to pewnie nie prędko z racji terminów mrugacz.gif

Przyciśnij gościa i mów ,że ma gąbeczki nie żałować. Koledze z 4rum pożałował i wałek między kierowcą a plecakiem sie wklepał....siodło do poprawki :eek: .Czekamy na foty :(

Mam nadzieję, że motocykl będzie mi dobrze służył, a Wy przyjmiecie mnie do rodziny mrugacz.gif

Już jesteś w "rodzinie" :clap: ...pozdrawiamy i do zobaczenia na drodze.

P.S.Uważaj z tym kładzeniem :buttrock: ....tak w ogóle to uważaj na siebie bo B12 to pierońska maszyna ,wiele wybaczy ale jednego niegdy....głupoty :P

No i oczywiście czekamy na zdjęcia.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko już wszystko pracuje,jest super.

Miałem zapchaną dysze wolnych obrotów.

A może ktos napisze jakie powinny być wolne obroty w bandit 1200 z 2004r

Ok 1200-1300 rpm czy jak to tam sie pisze :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witajcie

Jestem od miesiąca posiadaczem świeżutkiego Bandita 650, ale już chciałbym dokonać w nim modyfikacji.

Chcę wywalić oryginalny tłumik bo wygląda jak doczepiona beczka i brzmi jak ... no nie poważnie w każdym razie.

Nie mogę znaleźć tłumika do wersji GSF650 z wtryskiem, czy nadaje sie tłumik od wersji wcześniejszej gaźnikowej?

A może ktoś wie gdzie kupić tłumik za rozsądną cenę do mojego GSFa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wydech firmy BOS, mam taki w swoim bandycie i powiem szczerze, że bardzo fajnie gada. Zakupiłem go w www.moto-akcesoria.pl. Jest chyba różnica pomiędzy starym a nowym bandziorem w wydechu bo mają wybór do 600 i 650. Jak będziesz kupował wydech weź pod uwagę, że musisz połączyć go z kolektorami, a nie wszystkie firmy mają w zestawie rurkę łączącą (BOS oferuje cały komplet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak raczej bliżej 1200 obr/min....tak sie to pisze :icon_mrgreen:

Zapodaj raczej fotki swojego motonga z nowom owiewkom turystycznom....uhahahahaha :icon_mrgreen: :notworthy: :buttrock:

Aaaaaa................no wlaśnie, nie chwaliłem sie............zamontowałem szybe..............sam, a Rebelek mi upierdolił spineczke :lapad: Coś musiał .................. było by to nie w jego stylu............buhahhahahahaha :icon_rolleyes:

 

p.s. Witaj ktomek, co do tłumików to Leovince, Bos itd. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...