Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema dla wszyskich.Jestem nowy.Od listopada posiadaczem B12(2001r.)za nami 3000Km.

Drodzy Banditos-moja lokomotywa niefunkcjonuje tak jak powinna gdy jest zimno.Poniżej 4St.Cel.Powyżej 6St.Cel. w sloneczku chdzi ja Szwajcarski zegarek. CZY TO NORMALNE :)

 

Dodam jeszcze że Moto stoi pod domem,wystawione na zaistniałe warunki atmosferyczne.

Z zapalaniem niemam problemu.Na ssaniu oraz do 4Km. jest OK.Dopiero puzniej zaczyna przerywać.

Po przejechaniu następnych 5Km. przy 0St.Cel. nawet gasnie.Najgożej gdy jest mgła.

W zeszłą sobotę rozgżałem BANDZIORA na postoju do 100St.Cel.(Wskażnik oleju) i po pżejechaniu 15Km. zaczoł pracować bardzo ładnie.Temperatura od 0 do 2St.Cel. O spalaniu nie będe pisał :) Całą prube robiłe miedzy 5 a 7 rano.Na chlodnice załozyłem steropian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemano panowie/mężczyźni/chłopcy*

Pierwsza nie znaczy że jedyna, ale czynnie jeżdząca koniem mechanicznym :crossy:

Jeszcze nie padło pytanie czy jeżdze konno i czy lubie harleye, widać widać że nie jestem swieżynką na forum i na motocyklu.

 

A czy ktoś z was miał złamany hamulec nożny i pospawany?Jesli tak to czy się ponownie złamał w czasie jazdy?Kilka dni temu odebrałam od spawacza,ale wygląda mi na beznadziejnie wykonany.

 

--------------------------

*niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dla wszyskich.Jestem nowy.Od listopada posiadaczem B12(2001r.)za nami 3000Km.

Drodzy Banditos-moja lokomotywa niefunkcjonuje tak jak powinna gdy jest zimno.Poniżej 4St.Cel.Powyżej 6St.Cel. w sloneczku chdzi ja Szwajcarski zegarek. CZY TO NORMALNE :lalag:

 

Dodam jeszcze że Moto stoi pod domem,wystawione na zaistniałe warunki atmosferyczne.

Z zapalaniem niemam problemu.Na ssaniu oraz do 4Km. jest OK.Dopiero puzniej zaczyna przerywać.

Po przejechaniu następnych 5Km. przy 0St.Cel. nawet gasnie.Najgożej gdy jest mgła.

W zeszłą sobotę rozgżałem BANDZIORA na postoju do 100St.Cel.(Wskażnik oleju) i po pżejechaniu 15Km. zaczoł pracować bardzo ładnie.Temperatura od 0 do 2St.Cel. O spalaniu nie będe pisał :crossy: Całą prube robiłe miedzy 5 a 7 rano.Na chlodnice załozyłem steropian.

 

 

Witam kolege z lokomotywa

gratuluję zakupu :clap:

Tez jestem świeżym posiadaczem B12 i nie mogę sie za bardzo madrować z praktyki, ale z wcześniejszego rozpoznaniu terenu wiem i troche z wlasnych doswiadczen wynika, że dobry bantyta to ciepły rozgrzany Bandyt, który nie przepada za wilgocią. jeśli jest to nowy moto przypominam, że bantyta potrzebuje przegladu tzn synchro gazników zaworki itp. co 6000 tyś (niestety). Wszelkie stuki i niemiła praca zimnego silnika są rzecza normolną :) oczywiście nie do przesady.

POZDRO

 

No siemano panowie/mężczyźni/chłopcy*

Pierwsza nie znaczy że jedyna, ale czynnie jeżdząca koniem mechanicznym :)

Jeszcze nie padło pytanie czy jeżdze konno i czy lubie harleye, widać widać że nie jestem swieżynką na forum i na motocyklu.

 

A czy ktoś z was miał złamany hamulec nożny i pospawany?Jesli tak to czy się ponownie złamał w czasie jazdy?Kilka dni temu odebrałam od spawacza,ale wygląda mi na beznadziejnie wykonany.

 

--------------------------

*niepotrzebne skreślić

 

 

znam takich, ktorzy jeżdzili ze spawanym kołem... :biggrin: , ale ogolnie nie polecam hamulec jednak czasem sie przydaje zwłaszcza dobry nie spawany, koszt dzwigni jest chyba trochę niewspołmierny do ryzyka na plus to tylko to, że jest to hamulec noży tzn. pomocniczy chociaż ja ciacham klocki rowno :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Suzuki od pewnego czasu zatrówam im głowe.Bywam tam ok.dwa razy w tygodniu.Jest tez swieża synchronizacja.Swiece zmienione z 9 na 8.Nowe kapy na swiece.Jak pada deszcz to nie jest problem.

Tylko zimno i wilgotno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przywitam :icon_mrgreen: Dzieki Rebel za zaproszenie :lapad:

 

...jestem przyszla Bandytka :) ...jeszcze moja nie jechalam, bo serwisuje sie panna :P

 

zdjecia mam na bikepics, ale fatalnej jakosci... na wiosne beda lepsze :)

 

Poprzedni sezon przejechalam na CBR 125... wyrozumiala byla ;)

 

Do zobaczenia w sezonie ... :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,co myslicie o tym Bandicie http://moto.allegro.pl/item166267715_zarej...ny_bandit_.html .

tu sa fotki któr koles przesłał mi na gg http://www.bikepics.com/members/gregs/

 

Motocykl Ładniutki, z tego co koles pisze jest o.k, ale wizja lokalna konieczna

POZDRO

 

To i ja sie przywitam ;) Dzieki Rebel za zaproszenie :)

 

...jestem przyszla Bandytka ;) ...jeszcze moja nie jechalam, bo serwisuje sie panna :P

 

zdjecia mam na bikepics, ale fatalnej jakosci... na wiosne beda lepsze :D

 

Poprzedni sezon przejechalam na CBR 125... wyrozumiala byla ;)

 

Do zobaczenia w sezonie ... :icon_razz:

 

A Witam Witam

jak juz pisałem wcześniej...Kobieta na bandycie = piękny widok :icon_evil:

POZDRAWIAM i do zobaczenia :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przywitam :D Dzieki Rebel za zaproszenie ;)

 

...jestem przyszla Bandytka ;) ...jeszcze moja nie jechalam, bo serwisuje sie panna :P

 

zdjecia mam na bikepics, ale fatalnej jakosci... na wiosne beda lepsze ;)

 

Poprzedni sezon przejechalam na CBR 125... wyrozumiala byla ;)

 

Do zobaczenia w sezonie ... :D

 

Ach ten rebel-lovelasek jeden, działa chłopczyna :)

 

Siema Monia, witam serdecznie, nie dość że kobitka-banditka to jeszcze z Poznania (jestem pół-poznaniakiem).

 

Ty już serwisujesz a mojego dopiero uczą sie produkować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat ;)

W moim b12 jest orginalny tłumik

chciałbym, ale że opinie sa bardzo podzielone bardzo sie waham

zamienić na bardziej słyszalny ;)

czytałem troche info na necie w ktorych przestrzegaja przed przedwczesnym wypalaniu zaworow czy zalecaja wymiane dysz i rózne takie tam.

Producenci takich głosnych zabawek zapewniaja, że wszystko jest o.k, większa moc itp. rzeczy.

Poradzcie bo jak juz wspominałem chcę głośno/basowo ale nie kosztem dodatkowych przeróbek w silniczku,

jeśli cos miało by sie pierdzielic zostaję przy orginalnym z nadrukiem SUZUKI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat :lalag:

W moim b12 jest orginalny tłumik

chciałbym, ale że opinie sa bardzo podzielone bardzo sie waham

zamienić na bardziej słyszalny :biggrin:

czytałem troche info na necie w ktorych przestrzegaja przed przedwczesnym wypalaniu zaworow czy zalecaja wymiane dysz i rózne takie tam.

Producenci takich głosnych zabawek zapewniaja, że wszystko jest o.k, większa moc itp. rzeczy.

Poradzcie bo jak juz wspominałem chcę głośno/basowo ale nie kosztem dodatkowych przeróbek w silniczku,

jeśli cos miało by sie pierdzielic zostaję przy orginalnym z nadrukiem SUZUKI :biggrin:

 

Nie szczyp sie stary i nie słuchaj ich, przyjrzyj sie stary cały światek banditowców zmienia wydechy i latają bez problemów, ja daje ręke ściąć że nie będziesz miał żadnych komplikacji a moc wzrośnie wyczuwalnie. Te maszyny są bardzo tolerancyjne na wszelkie przeróbki, a można wiele zrobić, jedynie czego bym unikał to sportowych filtrów jak np:K&N zazwyczaj dają efekt ujemny ( chyba że już ładujesz dynojety stage2 ), poza tym zawsze możesz wrócić do orginału prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim b12 jest orginalny tłumik

chciałbym, ale że opinie sa bardzo podzielone bardzo sie waham

zamienić na bardziej słyszalny icon_mrgreen.gif

czytałem troche info na necie w ktorych przestrzegaja przed przedwczesnym wypalaniu zaworow czy zalecaja wymiane dysz i rózne takie tam.

Nie do końca to jest prawda.Ja w poprzednim B600 założyłem wydech SBK LeoVince (carbon).Jako tłumik akcesoryjny nie wymagał innych dodatkowych czynności bądź zakupów.Wizualnie i słyszalnie rewelacja.Mogę polecić tą marke.

Dzieki Rebel za zaproszenie

Cała przyjemność po mojej stronie :biggrin: i czekam na wiosne i Twoje fotki :clap:

Ach ten rebel-lovelasek jeden, działa chłopczyna

Działa,działa......no pewnie...już taki ze mnie zimny drań :lalag:

Acha i w połowie jestem indianinem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat :clap:

W moim b12 jest orginalny tłumik

chciałbym, ale że opinie sa bardzo podzielone bardzo sie waham

zamienić na bardziej słyszalny :biggrin:

czytałem troche info na necie w ktorych przestrzegaja przed przedwczesnym wypalaniu zaworow czy zalecaja wymiane dysz i rózne takie tam.

Producenci takich głosnych zabawek zapewniaja, że wszystko jest o.k, większa moc itp. rzeczy.

Poradzcie bo jak juz wspominałem chcę głośno/basowo ale nie kosztem dodatkowych przeróbek w silniczku,

jeśli cos miało by sie pierdzielic zostaję przy orginalnym z nadrukiem SUZUKI :biggrin:

 

Rebcio sie zaraz wypowie, w swojej 600-ce miał Leo Vinca chyba albo coś innego, ale nie miał żadnych problemów. Teraz ma orygianlną puszke i pewnie będzie zmieniał :buttrock: ja też planuje ale wpierw chce sprzęta dostać w swoje łapki, nie wiem jak u mnie będzie bo będe miał 1250-ke tą nową na wtrysku, popytam w Salonie czy są jakies przeciwskazania. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...