Skocz do zawartości

zarowki w simsonie - pilne !


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odrazu sorka za kolejny temat o simsonie (Redas nie bij ;-) )

Ale sprawa jest wazna (przynajmniej dla mnie) i wyglada tak:

Kumpel znalazl gdzies u siebie cala mala reklamoweczke zarowek 8O motocyklowych, samochodowych itp... i powiedzila mi ze moge sobie wziac wszystkie ktore mi beda potrzebne. Do jawki zapasowe mam pozatym i tak ja sprzedaje i przyszedl mi do glowy simson :-) Zawsze te parenascie zarowek na zapas mi sie przyda :-) Zaczallem grzebac w internecie ale nigdzie nie moge znalesc jakie dokladnie zarowki przychodza do simsona :/

A wiec prosilbym was abyscie mi napisali jaka dokladnie zarowka do czego:

naprzyklad wiem ze do kierunkow idzie 21W i teraz czy ma to byc zarowka rurkowa czy jakas inna ??

Chodzi mi o WSZYSTKIE zarowki jakie tylko sa w simsonie

A jak jeszcze byscie mi napisali czy w 6 i 12 V sa takie same zarowki (oczywiscie nie pod wzgledem napiecia tylko mocy) to by juz byla pelnia szczescia :-)

Z gory dzieki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rurkowa czy jakas inna ??

W simsonie nie ma rurkowych, wszystkie są zwykłe bańki.

A jak jeszcze byscie mi napisali czy w 6 i 12 V sa takie same zarowki (oczywiscie nie pod wzgledem napiecia tylko mocy) to by juz byla pelnia szczescia

Tak, moc jest ta sama.

A wiec prosilbym was abyscie mi napisali jaka dokladnie zarowka do czego

migacz 21

stop 21

pozycyjna 5

kontrolki 1,2 (raczej 2 bo 1,2 się nie spotyka)

lampa przód 25/25 lub 35/35

postojowa przód 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to skomentuje tylko tak- Boze znowu...

 

chłopak sie spytał o normalną rzecz której nie było nigdy na forum, a ty na niego odrazu beeee.... wyluzuj, wrzuć na luz (niech tylko HH wypełni twój mózg:lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to skomentuje tylko tak- Boze znowu...

 

chłopak sie spytał o normalną rzecz której nie było nigdy na forum, a ty na niego odrazu beeee.... wyluzuj, wrzuć na luz (niech tylko HH wypełni twój mózg:lol:)

 

nie lubie HH.... 8)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...