Skocz do zawartości

Obroty


kubcok1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moja aprilka neichce chodzić na wolnych obrotach gaźnik wszystko jest czyste przedmuchane!? co sie moze dziać?? co sie dzieje?? z góry dziękuje za pomoc

 

A wolne obroty ustawiles??i jeszcze jedno po ch... robiles dwa takie same tematy??

Edytowane przez KUBAS007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja aprilka neichce chodzić na wolnych obrotach gaźnik wszystko jest czyste przedmuchane!? co sie moze dziać?? co sie dzieje?? z góry dziękuje za pomoc

jezeli gasnie na wolnych to jest do wymiany cylinder bo kompresja jest za mała a powinna byc ok 11atm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w dziale Mechanika 2T co by się nie działo, to wszyscy piszą "zmierz kompresję". W tym przypadku to ostatnie co bym zrobił, bo widziałem już dwusuwy zupełnie bez kompresji i wsyztskie jako tako te obroty trzymały. Zajrzyj do filtra powietrza i sprawdź czy gaźnik jest dobrze ustawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, co kolega kubcok i za cholere nie moge go rozwiazac :S U mnie nie chodzi na wolnych jak sie zagrzeje, wyraznie brakuje mu benzyny (albo dostaje za duzo...), przybutuje go do 7tys, schodzi na wolne i chodzi przez 15-20 sekund po czym gasnie. Filtr nowy, gaznik czyszczony. Ja sie juz z tym pogodzilem, ale proponuje koledze sprawdzic czy ma szczelny krociec dolotowy (afki sa dosyc wiekowe i lubi guma parciec), pozniej filtr i na koncu regulacja gaznika.

Aha, co do kompresji, to proponuje nie straszyc tak ludzi, bo ktos moze zaraz zaczac rozgrzebywac silnik, a ma zle ustawiony sklad mieszanki. U mnie gora silnika byla robiona jakies 800km temu i nie ma takiej opcji.

Edytowane przez mm666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...