Skocz do zawartości

Ustawka na niedzielę


Fiery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jade ! :D

 

Jade ! :D

 

Hehehe, no i nikogo nie bylo a szkoda, bo pogoda moim zdaniem byla lepsza niz ostatnim razem - sucho, miejscami z przejasnieniami. Jedyna wada ze wialo ale i tak zdecydowanie mniej niz wczoraj. Pojechalem sobie traska po prawej stronie Wisly: Mapa Traska jest szybka :( w niedziele o tej porze praktycznie pusta, po drodze jest pare barkow/restauracji przy stcjach benzynowych gdzie mozna sobie ciepla herbatke wciagnac. Szkoda tylko, ze musialem smigac sam :icon_mrgreen:

Edytowane przez Dexio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no gratulacje Dexio pelna determinacja, ale przyjemnosc z jazdy pewnie byla

pzdr :biggrin:

 

Hehe dzieki ;) Jak rano wstalem obudzony sloncem grzejacym twarz to juz nie moglem nie polatac, zwlaszcza, ze w tygodniu to tak tylko do pracy sie smiga i malo z tego przyjemnosci a wiecej survivalu miejskiego :wink:

 

Pogoda była fajna do czasu :) W windzie aż się uśmiechnąłem do siebie w lustrze, takiego pieknego bałwanka dawno nie widziałem.

 

No wlasnie u mnie na Ochocie sniezek sobie dosyc konkretnie juz pada, "Zima strikes back" :P Ale co wyjezdzone to moje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano zapakowalem swiezo naladowane accu do niuni, troche grymasila przy odpalaniu, ale w koncu poszla na kompromis :smile: Rozruszanie cialka po Usranowie i na obiadek do rodzicow. Wszystko pieknie, geba mi sie tak nie raduje od kilku miesiecy :biggrin:

Obiadek zjedzony, wygladam za okno a tam Alaska.... no i znowu musze niunie wypucowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co w tym tygodniu???

 

Kamiloski :crossy:

w tym tygodniu zapewne między expo a wieczornym chlaniem w sobotę zrobimy mały trip gdzies na obiad :P do tematu o EXPO zajrzyj.

 

aha. bym zapomniała :flesje: jesli pogoda będzie w miare niezła(a obstawiam, że będzie) to za tydzień zapraszam na dzialkę 80 km od Warszawy. chętnych ze śpiworkami od soboty do niedzieli :P , mniej chętnych na sobotę :crossy:

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...