Skocz do zawartości

Ustawka na niedzielę


Fiery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz może obejrzelibyśmy jakieś zdjęcia?... bo tyle musi wystarczyć na najbliższe dwa tygodnie.

Ale "w drodze" jest już pomysł na następny wypad :wink:

Pogodę zaczynam zaklinać już dziś :) Pomoc mile widziana...

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pogodę zaczynam zaklinać już dziś :) Pomoc mile widziana...

to umówmy się tak-ja Ci pomogę zaklinac pogodę na wycieczkę, a Ty mi na dzisiejsze popołudnie, żeby mnie nie spłukało z drogi w drodze do serwisu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi się udało w końcu załadować zdjęcia

 

Fotki

 

pendriva już miałem w poniedziałek, ale ładowanie po jednym zdjęciu z 8 błędami w pracy nie należy do mega szybkich :] dlatego finisz dzisiaj

No fajne fotki, ale zdecydowanie za mało zdjęć Twojej Afryki :) na przykład brak ujęcia z poziomu studzienki kanalizacyjnej, co traktuję jako poważne niedopatrzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała!

Dzięki za niedzielna przejażdżkę.

Przełamując konwencję poprzednich wypowiedzi ad fotek - prawie nie widać tam najfajniejszego moto :-)

 

pzdr!

Edytowane przez Tajemniczy Don (wcale nie Pedro)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne fotki, ale zdecydowanie za mało zdjęć Twojej Afryki :icon_razz: na przykład brak ujęcia z poziomu studzienki kanalizacyjnej, co traktuję jako poważne niedopatrzenie :buttrock:

 

och nie chciałem was nudzić, zaraz wrzuce ;)

 

Strzała!

Dzięki za niedzielna przejażdżkę.

Przełamując konwencję poprzednich wypowiedzi ad fotek - prawie nie widać tam najfajniejszego moto :-)

 

pzdr!

 

no tak afruczki za mało :P

 

a w ogóle jak wamsię nie podoba, to trzeba było zabrać aparat :icon_twisted: nie moja wina, że moja afryczka jest taka ach i och, a resta ejst be :icon_mrgreen:

 

 

sorka za błędy spieszę się ;)

 

tak szybko odchodza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...