Skocz do zawartości

Kupno Kawasaki GPZ 500 s


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, drwicie z gościa ale co to wkońcu jest. Dzienne km to to raczej nie jest bo to sie nigdzie nie zeruje (chyba)

 

 

Zeruje się. Licznik w predkościomierzu zeruje się naciskając ten przycisk między obrotomierzem a prędkościomierzem, licznik w obrotomierzu zeruje się pokręcając tym przyciskiem w prawo.

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, drwicie z gościa ale co to wkońcu jest. Dzienne km to to raczej nie jest bo to sie nigdzie nie zeruje (chyba)
Adel, to ty miałeś GPZ-ta i nie sprawdziłeś jak to działa? ;) Te znaczki są chyba przecież aż zbyt zrozumiałe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(KORNOL) "dokładnie.... pisze jak BYK .. turn-> chyba wszystko jasne"

 

Turn to jest ZWROT,OBRóT,KOLEJ,SKRęT,PUNKT ZWROTNY,ZMIANA,PRZEMIANA....

 

A co to ma wspólnego z obrotami na minutę ?Do czego ten licznik ?

 

Wracając kilka stron wstecz w tym dziale zastanawiam się co PAWKA87 wreszcie kupił ? Pochwal się ! ;)

Edytowane przez Mistrzinformatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(KORNOL) "dokładnie.... pisze jak BYK .. turn-> chyba wszystko jasne"

 

Turn to jest ZWROT,OBRóT,KOLEJ,SKRęT,PUNKT ZWROTNY,ZMIANA,PRZEMIANA....

 

A co to ma wspólnego z obrotami na minutę ?Do czego ten licznik ?

 

Wracając kilka stron wstecz w tym dziale zastanawiam się co PAWKA87 wreszcie kupił ? Pochwal się !

sęk w tym że nie ma żadnego znaczenia - 2 licznik dziennego przebiegu, a słyszałeś kiedyś jak słowo "turn" jest uzyte w zdaniu np. typu prośba i oznacza "przekręć" ? - no to juz wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adel, to ty miałeś GPZ-ta i nie sprawdziłeś jak to działa? :( Te znaczki są chyba przecież aż zbyt zrozumiałe...

 

Nie, właśnie nie sprawdzałem,a tego napisu "Turn" nie miałem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do Posiadaczy gpz czy Dekel od Pompy wodnej macie Garący w porownoaniu co do dekla od Strony Sprzegła ??

 

 

Pompa wodna o wiele wiele szybciej grzeje się niż kapa od strony sprzęgła.

 

Pamiętacie co pytałem się o ten licznik w obrotomierzu ? już wiem co to jest - motogodziny ! :D

Edytowane przez Mistrzinformatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś zdjęcie, z którego jasno wynika, że to zwyczajny, standardowy licznik przebiegu dziennego, co zresztą zostało już tu omówione. To po co dalej brniesz w te bzdury? :) Niby jak miałby to być licznik motogodzin, skoro da sie go zerować, a zakres ma do 9999? Poza tym absurdalnym pomysłem jest licznik motogodzin w moto szosowym :)

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Moto godziny to do Ciagników Enduro i qadów sie nadaja

 

Posadam gpz 1995 nowki oponki pirelli sport Demon i zastanawiam sie czy mozliwe jest ptzytarcie podnurzkami o aswalt przy zlozeniu i jezdzie solo jesli codzi o naprawy to sam wiekszoc rzeczy robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posadam gpz 1995 nowki oponki pirelli sport Demon i zastanawiam sie czy mozliwe jest ptzytarcie podnurzkami o aswalt przy zlozeniu i jezdzie solo

Też mam Sport Demony i udało mi się przytrzeć buta (który jednak wtedy był niec nizej niż podnóżek), ale za to z pasażerem, więc solo na pewno da się wyczyniać wielkie rzeczy. Te opony trzymają naprawdę wyśmienicie, raczej to ja mam opory przed naprawdę głębokimi złożeniami. Jak raz mi się na rondzie uślizgnął przód (parę metrów wcześniej najechałem na plamę oleju), to i w zlożeniu utrzymało mnie i pasażera, chociaż przód już uciekał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytania nastepne To jak ustawic tylne zawieszenie jak krecic sprezyna

gdzie jest jakies miejsce na klucze czy co kolwiek wynalazlem miejsce pod kanapa blisko Tylnej lampy cos by tam moze zmiescil

Czy ktos Posiada Org zestaw Kluczy do Gpz 500s i By napisał i porbil fotki co wchodzi w Jego Sklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...