Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Adel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy jedziecie na zlot do Skarżyska ??? w piątek czy w sobote ?? ja jade w sobote na miejscu bede około 10 więc okolo 12 moglibyśmy sie spotkać całą grupą zainteresowanych o wspolnym śmiganiu na moto i omowić kilka pomysłów dotyczących jazdy po Świętokrzyskich drogach :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestników zlotu będą przyjmować w piątek od godziny 10.00 a oficjalne otwarcie będzie

o 16.00. Nie wiem o której się zjawię, ale na pewno chciałbym być na otwarciu. Jak mam

zainwestować 35 zł za wjazd to dobrze by było w pełni z tego korzystać. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jedziecie na zlot do Skarżyska ??? w piątek czy w sobote ?? ja jade w sobote na miejscu bede około 10 więc okolo 12 moglibyśmy sie spotkać całą grupą zainteresowanych o wspolnym śmiganiu na moto i omowić kilka pomysłów dotyczących jazdy po Świętokrzyskich drogach :icon_mrgreen:

 

W sobote o 12 ma byc wyjazd na parade potem sa jakies atrakcje na miescie i konkursy wiec bedzie to raczej niemożliwe. Może po południu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zdzierali kase, ale ogólnie było ok. Nie rozumiem ludzi którzy narzekali że było drogo w Częstochowie. Mnie i moich znajomych wyjazd do Częstochowy kosztował tyle samo co do Skarżyska mimo że do Sk mam o wiele bliżej. Parada była całkiem spoko, było też kilku znajomych więc ogólnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parada ok, ale te konkursy w mieście troche sie dłużyły i sporo bikerow sie rozjechało wcześniej.

Może ze wzgledu na pogode publika była jakaś sztywna.

Mnie też zlało w sobote po drodze ale warto było sie spotkac i zobaczyc tyle maszyn. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,Panowie bo temat nam umrze,moze w koncu jakiesmałe spotkanko zorganizujemy.

 

Oczywiście można zorganizować jakies spotkanie trzeba ustalić miejsce i czas. Jeśli ktos bedzie zainteresowany wspólnymi wyjazdami to przyjedzie na takie spotkanie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,Panowie bo temat nam umrze,moze w koncu jakiesmałe spotkanko zorganizujemy.

Siemka, jeśli można to bardzo chetnie się spotkam na wspólną przejażdżkę w większym gronie. Miejsce sotkania i termin??? jakieś propozycje???

Pozdro

OK, Jeśli nie ma konkretów- może niedziela (01.06.2008)-godz. 10 po Cafe Pub'em "Road Way" róg Prostej i Tarnowskiej? No i tym sposobem mówię "sprawdzam"

Edytowane przez Alien27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jeśli można to bardzo chetnie się spotkam na wspólną przejażdżkę w większym gronie. Miejsce sotkania i termin??? jakieś propozycje???

Pozdro

OK, Jeśli nie ma konkretów- może niedziela (01.06.2008)-godz. 10 po Cafe Pub'em "Road Way" róg Prostej i Tarnowskiej? No i tym sposobem mówię "sprawdzam"

witam,a gdzie to jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Adel, czy to Ty śmigasz po okolicy, w parze z drugą czerwoną cbr ? Często Was widuję.

Pozdrawiam

 

To chyba nie ja, ja śmigam najczęściej sam albo z czarną VFR, ZX-6r albo kto się trafi, ale z czerwonej CBR sobie nie przypominam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...