Skocz do zawartości

wydech w cb500


melvin0789
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację w której ucierpiała moja CB500, mam pognieciony wydech i chciałbym go wymienić na jakiś powiedzmy "głośniejszy" ale w rozsądnych granicach cenowych, super markowe wydechy raczej nie wchodzą w grę...

jaki byście polecali? myślałem nad wypruciem z mojego wydechu wnętrza, wyprostowaniu go pospawaniu,niklowaniu itd... ale boję się dekompresji (czy czegoś takiego).

nie wiem co sądzić o wydechach z innych moto, bo dość negatywnie określaliście takie przekładki...

poradźcie co zrobić, bo mnie krew zalewa jak widzę ten pognieciony wydech!!!

ps. niedługo bajzel w łodzi więc tam mógłbym ewentualnie czegoś poszukać dlatego proszę o poważne odpowiedzi.

z góry dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mialem jeszcze Sv-ke to zmienilem sobie tłumik na bezfirmowy od człowieka z allegro( jak chcesz to pisz na PW to podesle linka do jego aukcji ) poniewaz akcesoryjny orginał kosztował ponad 1500zl.Ogólnie jak dostałem tłumik to byłem miło zaskoczony za 570zl dostałem tłumik wraz z rurą dostosowana do adaptacji do mojego moto.wszystkie zrobione bardzo ładnie( nie jakas wydumka) tłumiczek spisywał sie i nadal sie spisuje dobrze(u nowe własciciela)..Miał tez tansze koncówki za 380zl z kwasowki polerowane lub matowe....Ogolnie to polecam, napewno ofekt bedzie lepszy niz zabawa w naprawe starego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swój dałem 500zł kwasówka przelot z opcją 'wygłuszki'

koleś robi pod dany motor i jest naprawdę rzetelny, robił nawet do policyjnych :))))

 

 

po tym jak zmieniłem już wiem że nigdy więcej cichego wydechu nie będę miał, nareszcie ludzie w puszkach patrzą w lustra !

 

 

 

nitroboy1obraz591lo8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swój dałem 500zł kwasówka przelot z opcją 'wygłuszki'

koleś robi pod dany motor i jest naprawdę rzetelny, robił nawet do policyjnych :))))

po tym jak zmieniłem już wiem że nigdy więcej cichego wydechu nie będę miał, nareszcie ludzie w puszkach patrzą w lustra !

nitroboy1obraz591lo8.th.jpg

 

dałbyś jakieś namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swój dałem 500zł kwasówka przelot z opcją 'wygłuszki'

koleś robi pod dany motor i jest naprawdę rzetelny, robił nawet do policyjnych :))))

po tym jak zmieniłem już wiem że nigdy więcej cichego wydechu nie będę miał, nareszcie ludzie w puszkach patrzą w lustra !

nitroboy1obraz591lo8.th.jpg

 

kurcze fajny ten tlumiczek, daj jakis namiar na kolesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze fajny ten tlumiczek, daj jakis namiar na kolesia.

 

tłumik jest bomba :biggrin: wczoraj pojechałem odpalić po 2 miesiącach moją Niunie, 4 razy kręciłem i dopiero za 5 zaskoczyła, ale warto było, usiadłem sobie w siodle i odkręciłem manetkę mmmmm ten ryk :lalag:

może jak będzie troszkie cieplej to zrobić jakąś ustawkę właścicieli CB500/750 itp. trochę tak off-topic :wink:

 

jak ktoś chce namiar to proszę na priva

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na priva. pisz tutaj. Jak jest coś wartego polecenia to nie widzę przeszkód, żeby się tym z innymi podzielic.

 

 

 

bo może właściciel nie życzy sobie rozpowszechniania jego numeru na forum publicznym. Ja też bym nie chciał żeby co chwile ktoś do mnie wydzwaniał z tysiącem pytań.

 

Można się również kontaktować przez ten warsztat :

 

http://www.motorakowski.pl/

 

który również serdecznie polecam i pozdrawiam z tego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo może właściciel nie życzy sobie rozpowszechniania jego numeru na forum publicznym. Ja też bym nie chciał żeby co chwile ktoś do mnie wydzwaniał z tysiącem pytań.

 

Można się również kontaktować przez ten warsztat :

 

http://www.motorakowski.pl/

 

który również serdecznie polecam i pozdrawiam z tego miejsca

 

 

No tak, numeru telefonu to nie ma co podawac, ale myslalem, ze masz jakis link do stronki, albo do aukcji na allegro. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...