Skocz do zawartości

Panowie, pomóżcie wybrać - LS/VS


kaverth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Laverth, zależy jakie masz gabaryty. Leszek jest super, bo to i jeden gar i pojemność 650, ale może być dla Ciebie mały. Intruz też fajny, no i v2. Zaś co do jego pojemności, to musisz sobie sam pomyśleć. Jeśli o mnie chodzi, to tylko 800. Ale ogólnie, to poszperaj po forum. Tu zapewne takie tematy były już poruszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że "kręci" cię styl choppper a prawdziwy chopper musie mieć silnik V2. LS to jakby preludium do chopperów. Stylistycznie okropny, szczególnie silnik przypominający odkurzacz. Bierz VS i sie nie zastanawiaj. Nie będziesz żałował. Pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. jeżdżę savażką i jestem z niej zadowolona. szczęściem jest przerobiona bo w oryginale to syf. ale rzeczywiście nie jest duża więc traktuje ją jako nauczycielkę jazdy. jeszcze ten sezon razem.

jeden gar swoją drogą to ciekawa sprawa,daje fajne uczucia podczas jazdy, jest bardzo zwinna. może wizualnie silnik nie poraża ale jeśli szukasz przyjemności to z pełnym przekonaniem Ci ją polecam.

 

 

swoją drogą...hm...dziwne porównanie heheh...wiadomo że intruz jest lepszy....heheh

Edytowane przez moth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzcie co kupic lepiej suzuki savage ls - czy suzuki intruder , oba o pojemnosci 650.???

 

raczej zdecydowanie intruza ale szukaj 800 -jak wiekszosc radzi-savage jest b mały

i trudniej bedzie Ci go opchnąc za 3-4 miechy jak bedziesz szukał czegos powyzej 1000ccm

Darek

 

PS jesli musisz kupic cos taiego to pomysl o shadow vt600 jest super sam mam taką-tania,bezawaryjna.

super nastawiona do kierującego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie! jak masz więcej niż 165 cm wzrostu to odpuść sobie i szybko zapomnij o tym sprzęcie :buttrock: , tak jak koledzy wyżej pisali - prawdziwy choper/cruiser to tylko z silnikiem V-Twi - i chodzi tu o wygląd oraz dźwięk. LS to taki, moim zdaniem, chopperowy substytut - wielkości "komrka", siedzisz na tym jak na nocniku z podkurczonymi nogami, kierownice masz prawie na brzuchu no i ten dźwiek przypominający Junaka. Poza tym motorek łatwo się prowadzi jest lekki i jak koleżanka wspomniała - "zwinny". Także jeśli chcesz pozostac przy suzuki wybieraj któregoś z VS-ów :buttrock: a jeżeli ma to być motorek o pojemności w granicach 600 - 650 - to proponuję DragStara Yamahy lub Hondę shadow. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to troche dziwne porownanie ale mam poprostu okazje kupienia LSA lub intrudera.

a nie jezdzilem na zadnym z nich , stad to dziwne pytanie do was.

wzrostu mam 182 :) , ale czytajac forum i wasze wypowiedzi juz sie zdecudowalem na intrudera.

z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam KAV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...daje fajne uczucia podczas jazdy, jest bardzo zwinna

 

...ale jeśli szukasz przyjemności to z pełnym przekonaniem Ci ją polecam....

 

Brzmi trochę dwuznacznie. :biggrin: Jeśli to twoje foto w avatarze to poproszę o nr telefonu... :D

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...