Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie plan fajny bo malte na pewno warto zaliczyc. Jestem ZA! Tylko zeby tego sniegu nie bylo po kolana :) bo na razie pada jak dziki

 

http://www.wetter.at/wetter/sport-freizeit...n/grossglockner

 

Jezeli chodzi o gadzety to ktos pisal juz o koszulkach. Mozna by wydrukowac tez pare naklejek tylko trzeba wymyslic dobra nazwe dla wyprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item357391359_foto_t_shi...welna_200g.html

 

koszulki mozna zalatwic... dajcie tylko pomysl na drukk.. z tylu na plecach proponuje logo FORUM MOTOCYKLISTOW.PL duzymi literami, pod tym napis np.. poland, alps,italy, croatia adventure sport riders team

 

z przodu na lewym cycku www.forum.motocykle.pl

 

rzucajcie pomysly, posle sie do goscia i on to zrobi

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te koszulki sa w gramaturze 200g.. tytus swoje www.fireblade.pl robil w 180g i sa ok :icon_evil:

dawajcie jakies projekty i pomysl;y to zdazymy ogarnac temat przed wyjazdem...

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te koszulki sa w gramaturze 200g.. tytus swoje www.fireblade.pl robil w 180g i sa ok :)

dawajcie jakies projekty i pomysl;y to zdazymy ogarnac temat przed wyjazdem...

 

nie chodzi mi o gramature tylko o to czym zostanie naniesony nadruk , bo jak to jakas tandeta to włansie to zejdzie po 2 praniach.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję jako ciekawostkę dla Was, że w wchodzącym do kin filmie "Speed Racer "

(http://serwisy.gazeta.pl/film/10,28313,5140130,Speed_Racer_-_megazwiastun.html

wykorzystano kulisy z Grossglocknera i Grossglockner Hochalpenstrasse (widać to na podanym treilerze spod linka wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co do wloch to poddaje sie sugestiom grupy, natomiast co do kilku dni luzem to myslalemn o promie do chorwacji i tam posmiganiu i pobyczeniu sie przez kilka dni (dubrovnik, split, zadar, plitvice) a pozniej przes slowenie (nocleg w maribor) do domu..

 

 

Opcja z promem bylaby calkiem fajna wiec troche posprawdzalem i najtansza oferta jaka dostalem to cos takiego:

 

Ancona - Split

19.6.2008 21:00 - rejs na fotelu lotniczym

1 kierowca + motocykl:

ROZLICZENIE:

Cena ogólna: 76 EUR x 8 biletów = 608 EURO

1 EURO = 3.4683 PLN

wg kursu PEKAO SA z dnia 14.05.2008

608 EURO x 3.4683 PLN = 2108.73 PLN

 

Rejs przez noc (21.00 - 7.00) wiec odpada jeden nocleg czyli koszt netto to powiedzmy 60 eur czyli cos kolo 200 pln. Tak do rozwazenia...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu ja tam jakos nie zauwazylem Grossglockner... same scenerie "Power Rangers"

 

Jest, jest...widać dokładnie winkle z Grossglocknerstrasse np.(1.43, 2.05 i wcześniej szczyt Grosglocknera (1.30) ale to tylko ciekawostka bo te kulisy wykorzystano do produkcji scenerii wirtualnej, nie orginalnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wyjazd coraz blizej.... ja juz mam wszystko przygotowane, znajomy z czarnogóry tylko czeka na sygnal czy z chorwacji przylecimy do niego....

 

pytanie tylko co z koszulkami?

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wyjazd coraz blizej.... ja juz mam wszystko przygotowane, znajomy z czarnogóry tylko czeka na sygnal czy z chorwacji przylecimy do niego....

 

pytanie tylko co z koszulkami?

 

no za 35 to ja jedną bym wziął, będzie fajna pamiątka tylko ja projektu nie zrobię bo grafika jest moją ciemną stroną :icon_eek: i pytanie czy tą aukcje co pokazywałeś to nadruk tylko jak widać na aukcji z przodu czy tak jak proponowałeś coś więcej idzie tam dodrukować

 

no i w piątek przetestowane sakwy i namiot na wypadzie na zlot i jest ok

 

co do chorwacji to ja już na 90% nie, u mnie gra się toczy czy muszę wrócić po 5 dniach z włoch czy już z austri się zawrócić, ale to konkrety będę wiedział na tydzień przed wyjazdem,

 

 

p.s. enzo jak tam poszły regulacje sprzęta?

Edytowane przez kazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wyjazd coraz blizej.... ja juz mam wszystko przygotowane, znajomy z czarnogóry tylko czeka na sygnal czy z chorwacji przylecimy do niego....

 

pytanie tylko co z koszulkami?

 

co do czrnogóry to w sumie odbijemy nie wiele ,a bedziemy w kolejnym ciekawym miejscu (chyba)

w sprawie koszulek to jestemna TAK - tylko ktos musi cos wymysleć ,bo ja nie mam propozycji jak narazie.

 

W kazdym razie ja musze być w domku najpozniej 27 czerwca w nocy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko wprawdzie małym szczegółem w Waszej wyprawie ale jak pisałem gadget zamawiam, nie zapomnijcie mnie :banghead:

 

 

Co do projektu miałbym kilka pomysłów (też z tego, że widziałem już wiele) ale to Wasza wyprawa i nie chcę nic narzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej siejest jak masz cos ciekawego to dawaj - tylko byle bynas ktos nie posadził o jakieś podrabianie pomysłów.

 

No to zrobiłem jeden projekt - co prawda tandety ale przynajmniej jest jakiś projekt. Wrzuciełm to co napiasła Tazzman i do tego jesli pojedzimey do czarnogóry no to powrót chyba przez Wegry i Słowacje.

 

oto linek

http://img147.imageshack.us/my.php?image=koszulkaiq2.jpg -nie smiac sie bo robiony w Paint'cie

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...