Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a dowiedzil sie ktos czy napewno w tym terminie cena na miejscu bedzie taka sama? bo jak kolega wczesniej pisal o miejsca raczej nie powinno byc problemu bo to moto, choc w drugiej strony miec juz pewny bilet na konkretna godzine w rece to jest wtedy bez stresu - czas w kolejce, dogadanie sie itd to czas a prom nie bedzie czekal ;) Zak padnie decyzja ja sie dostosuje, jestem otwarty ;)

 

co do muzeum ducati to trzeba juz rezerwowac miejsca bo wstep jest za free dlatego nie chcilbym pocalowac klamki tego muzeum a podobno jest duzo chetnych do zwiedzania (tylko rezerwacje wchodzi w gre inaczej nie mozna wejsc) a codziennnie chyba tylko 2 tury sa (z przewodnikiem - nie mozna samemu chodzic) wiec decydujmy i rezerwujmy pod tym linkiem co podalem bo czasu nie ma! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem to "podanie" :crossy: do muzeum Ducati, narazie nic nie przyszło mi na maila.

 

Podałem daty 19.06. grupa na 11 i 16 oraz 20.06 grupa na 11.

 

Wpisałem 7 uczestników i język angielski.

 

Nie wiem czy wystarczy jak tylko ja wypełniłem czy musi kazdy z osobna ale powinno wystarczyć.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo sporo pytan o prom wiec zadzwonilem do Wloch na tel ze strony Blue Line Ferries. Cena jest stala, miejsca siedzace wg. panny z ktora rozmawialem nie sa numerowane. Bilety mozna kupic na miejscu ale mimo ze to dopiero czerwiec jest pewne ryzyko ze nie bedzie juz miejsc - zalezy czy beda jakies duze grupy oprocz nas :crossy:

 

No to co jednomyslnie decydujemy ze bilety zalatwiamy na miejscu, tak?

 

PS. Czy ktos jeszcze chetny na nocleg w Krakowie to zrobie rezerwacje?

 

Lista - Hotel Krystyna:

 

1. Luker zet

2. Mundek

 

 

 

Pozdr.

Edytowane przez Luker_zet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to reasumujac:

z dukati nie wiadomo co i jak.... czekamy na odpowiedz

prom - kupujemy bilety na miejscu.. tutaj o ile bedzie mozliwosc proponuje grupa zrzucic sie na 1 kabine to bedzie miejsce zeby bagaze zrzucic i przebrac sie w jakies cywilne ciuchy a nie skorach latac po pokladzie.. :flesje:

 

co do koszulek to zamowilem:

 

podsumowanie koszulek:

czarna XL 3

czarna L 7

czerwona L 2

 

i bede je miec w przyszlym tygodniu.. jesli paczka nie bedzie duza to przysle ja do mnie i odbierzecie sobie wasze ilosci na miejscu.. jesli nie to bede rozsylac do kazdego z was.. tak czy siak zaraz po tym jak otrzymam podsumowanie cen to przesylam nr konta i prosze o szybka wplate ;) (zamowilem 2 szt extra dla naszych gospodarzy).

 

prawdopodobnie (na 99% dolaczy do nas znajomy na gsxr 1000k7), ale to mi potwierdzi najpozniej we wtorek! tak wiec prosze kolege z alp o dolaczenie w razie jednego miejsca..

 

co do mojego i Tytusa przyjazdu (tego znajomego chyba tez) to proponuje ze dolaczymy do calej bandy gdzies na slowacji. Jesli przekraczacie granice w Chyzne to polecicie przez miejscowosci niedaleko namestowa (bywam tam czesto nad jeziorkiem)np dolny kubin czy cos...

 

tak wiec jestesmy w kontakcie i juz nie moge sie doczekac tej wyprawy ;)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mojego i Tytusa przyjazdu (tego znajomego chyba tez) to proponuje ze dolaczymy do calej bandy gdzies na slowacji. Jesli przekraczacie granice w Chyzne to polecicie przez miejscowosci niedaleko namestowa (bywam tam czesto nad jeziorkiem)np dolny kubin czy cos...

 

 

hmmm no to pasuje sie jakoś styknąc przed Ziliną, bo tam juz wlatujemy na Aftostrade i zjezdzamy u siejesta prawie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dogadane... wy lecicie na chyzne trasa e77 (7ka w polsce) pozniej na droge 59 slowacja, przez trstena, tvrdosin, nizina, kriva, oravsky podzamok (taki zajebisty zamek na skale) i dolny kubin a pozniej na 583 zazriva, terchowa, bela, zilina...

 

a my z tutusem i tym znajomym polecimy droga 975 zywiec, korbielow, pozniej droga 521 do namestova (tam jest oravskie jezioro, gdzie mozna spotkac jozina z bazin :)i albo 520 wzdluz jeziorka do tvrdosina(do skrzyzowanie z droga 59) albo droga 521 dalej w glab slowacji, do oravsky podzamok(polaczenie z droga 59), gdzie spotkamy sie na parkingu pod zamkiem(wykuty na wysokosci 25m w litej skale).. dogadam z tytusem jak sie nam bedzie chcialo i spotkamy sie juz po slowackiej stronie :buttrock:

 

ahoj kamraty :icon_mrgreen:

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Łukasz z bielkska na gsxr 1000 k7 potwierdzil na 100% wczoraj ze jedzie tak wiec mamy kolejnego w ekipie.

 

aha! jedzie na 7 dni i wraca z wloch do bielska

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciżba w DUCATI, odpisała mi Alessandra że niestety na 19 już wszystko zabukowane :icon_eek:

 

Wysłałem ponownie na 20 tego na 11 i 16. Zobaczymy co odpisze.

mowilem zeby wczesniej bukowac :icon_question: znajac zycie to pocalujemy klamke muzeum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem zeby wczesniej bukowac :crossy: znajac zycie to pocalujemy klamke muzeum :/

 

 

No chu*oza z tym muzeum, oni to zawsze muszą być oryginalni, tak jak by nie można było normalnie biletów kupić.

 

Jutro penie odpisze ale nie rokuje dobrze :notworthy:

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pan od koszulek wyslal info ze jesli to ma byc nadruk dwustronny, kilku kolorowy (logo forum) to cena za koszulke wyjdzie 40 zl (kosz przesylki w cenie na moj adres) wiec pytanie czy bierzemy????? odpowiadajcie szybko bo jak zamowie je do konca tygodnia to bede je miec ok 10.06

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ktos (Luker_Zet) na torze w LBN mowił ,ze był w tym Ducati i nie rewelacja.

 

pzdr

 

 

hehe chyba sie nie zrozumielismy :crossy: w Ducati nie bylem jeszcze, bylem za to w muzeum Ferarri (ciekawe miejsce no i jest gift shop), a ze nie rewelacja to chodzilo mi o muzeum Lamborghini ktore tez jest w tamtej okolicy :cool:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pan od koszulek wyslal info ze jesli to ma byc nadruk dwustronny, kilku kolorowy (logo forum) to cena za koszulke wyjdzie 40 zl (kosz przesylki w cenie na moj adres) wiec pytanie czy bierzemy????? odpowiadajcie szybko bo jak zamowie je do konca tygodnia to bede je miec ok 10.06

 

 

biere :icon_twisted:

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...