Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

moto2xi5.th.jpg

 

Chłopaki, koszulki fajne,ale jest błąd , aderes strony bez polskich znaków :icon_eek:

 

pozdro

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mowi żona MYCIOR'a - Pani MYCIORowa. MYCIOR nigdzie nie jedzie i koniec!!!! :icon_biggrin:

 

spoko spoko pani Myciorowa..

Mycior w czasie naszych imprez bedzie siedziec na kampingu,pilnowac sprzętów i namiotów...

o 23 grzecznie bedzie spac i pic max 1 piwko dziennie :biggrin:

obiecujemy :buttrock:

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mowi żona MYCIOR'a - Pani MYCIORowa. MYCIOR nigdzie nie jedzie i koniec!!!! :biggrin:

 

 

Pani Myciorowo, te turystki to tylko dla nas, Myciorkowi podwiążemy jajka gumką, i będzie grzeczny jak tralala :icon_biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Nie martw się, my jesteśmy grzeczne chłopaki i będziemy go pilnować :lalag: :buttrock: :biggrin:

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Mycior w czasie naszych imprez bedzie siedziec na kampingu,pilnowac sprzętów i namiotów...

o 23 grzecznie bedzie spac i pic max 1 piwko dziennie ;)

obiecujemy :)

 

Tu MYCIORowa znowu.

Hmmm w to siedzenie na kempingu,pilnowanie sprzętów i namiotów - to jeszcze uwierze,ale chodzenie o 23 spac i picie 1 piwa dziennie - to jest nierealne i niemożliwe. Spanie minimim 3-4 i do funkcjonowania potrzebuje przynajmniej kilka piw - chcecie mi go zabić tym 1 piwem i spaniem o 23? :)

 

 

 

Teee koledzy, żonaka mnie za dobrze zna i za wiele widziala i za wiele sie u nas działo, żeby w takie cuś uwierzyć. hehe

 

Enzo nie wiem jak wyjdzie nasze spakowanie w niedziele ,bo w piatek 13 mam spotakanie motocyklowe w baaardzo sympatycznym gronie :flesje: :flesje: , w sobote 14 mam wesele best frienda :flesje: :flesje: , a w niedziele mam gryla u siostry :flesje: , tak że tęgi łikend sie zapowiada. Ja jeszcze wogole nie ogarniety jestem i w piatek dopiero poprzymierzam wszystko.

Enzo zanim przyjedziesz do mnie, to obklej sobie moto (wszystkie naklejki ktore nie sa pod lakierem) tasma tą przeźroczysta ,a u mnie nalepimy to cudo co kupilismy.Taśma łatwiej odchodzi.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak.My kupilismy sobie folie bezbarwna samoprzylepną.Ostatnio to przykleiłem sobie jak jechałem na tor (pod tank baga)i było gites,ale jak odklejałem to ona bardzo mocno trzyma,wiec na jesli sie to przyklei na naklejki które nie sa pod lakierem to prawdopodobnie (nie wiem nie chce próbowac) odeszły by z ta folią.Lepiej bedzi obkleić te naklejki (np na zadupku) tasma klejącą (bo słabo trzyma) i pozniej na ta tasme ten nasz cud techniki ,zeby nie zrysowac zadupka sakwami, bo w deszczu bedzie pełno syfu na moto.

Jest jeszcze jeden minus tej folii, otórz w deszczu jest sliska jak diabli dlatego nie polecam przyklejac jej w miejscu gdize uda dotykają baku. Moze sproboje przykleic i przejechac ją papierkiem sciernym zeby była szorstka.

Ot cała tajemica ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERAZ ALBO SPOWROWTEM 8 ALBO JUZ 9 :)

 

ide sie ubierac bo sie hajtam za 3 h :P

 

pzdr

a w ogole to zapomnialem pogratulowac/zlozyc kondolencje :biggrin: jak kto woli :)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy olej zalany, klocki zmienione więc już chyba wszystko jeśli chodzi o moto :)

 

Jest jeszcze jedna sprawa, kto bierze jakiś aparat lub kamerę??

 

Nie ma sensu żeby każdy taszczył więc może ma ktoś jakiś lepszy fotoaparit - jakieś lustro nieduże zabierze a reszta weźmie karty pamięci np. SD i akumulatorki.

 

Później nagra się całość na płyty i porozsyła żeby każdy miał w wysokiej rozdzielczości.

 

Co wy na to Panowie??

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy olej zalany, klocki zmienione więc już chyba wszystko jeśli chodzi o moto :clap:

Nie ma sensu żeby każdy taszczył więc może ma ktoś jakiś lepszy fotoaparit - jakieś lustro nieduże zabierze a reszta weźmie karty pamięci np. SD i akumulatorki.

 

ja serwis w piatek: olej + na tyl michelin pilot roady (juz sie nie moge doczekac jak po powrocie zaloze pirelli diablo super corsa ktorych mi szkoda brac na wyjazd).

w sobote czyszczenie moto, klejenie zadupka, sakwy itp itd...

 

co do aparatu... to moze niech lepiej kazdy wezmie ze soba swoj i pozniej sie i tak powymienia...kazdy robi inne zdjecia, kazdy bedzie chcial miec siebie na jakichs fotach a tak to co.....

 

u mnie problem odpada bo ja aparatu nie mam :)

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna sprawa, kto bierze jakiś aparat lub kamerę??

niech kazdy wezmie to co ma :) ja biore zwykly aparat, kamerke + gps palmtop to wszystko z gadzetow :biggrin:

 

w piatek servis w ASO, wymaina plynow, klockow , weekend oklejanie zadupkow i przymiarka bagazow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myśle żeby każdy zabrał jakiegoś małego compacta, a później i tak powymieniamy się wszystkim każdy będzie happy

:D

 

qurcze a mi jeszcze sakwy nie doszły :D czekam do pt, jak nie dojdą to mam zaklepane inne, ale czekam wytrwale, cholerna poczta polska !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...