Skocz do zawartości

7 czerwiec 2oo8 MYCIOR sie żeni ;-))


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej, jesli twoje pseudo "MYCIOR" nie jest tylko zbiezne z inna osoba, to chyba sie znamy??

Czyzby twoja przyszla zona miala na imie Asia?? :buttrock:

 

ps. ja pewnie tez zawitam w orszaku jak czas pozwoli ;)

hej

Ten MYCIOR to własnie ja. A moja przyszła zonka to YoAnna ;)

Dopisuje was do parady :D

 

 

 

ps.

nie wiedziałem ze smigasz na moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Mycior jednak sie znamy z widzenia, dziekie przyszlej zonie pokojarzylismy siebie, wiec potwierdzam, bede z moim lubym 7 czerwca na waszym slubie, no i jeszcze bedzie ze mna kilka osob, chyba ze cos nam wypadnie strasznego i nie damy rady, ale na 90% bedziemy :) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić palenie gumy na 100 moto na pełnym odcięciu, wszyscy goście padną z zatrucia a my zaprawieni w gumowym powietrzu bracia nawet nie poczujemy tej zadymy i wesele całe dla nas bedzie ;) :bigrazz: :wink:

 

hm cos moze da sie zalatwic:D:D:D

 

MYCIORKU!

Ja nie chce Cię martwić ale jak tak dalej pójdzie ( czytając wypowiedzi- sama też piszę :) ) to się może zdarzyć,że Twój Ślubek będzie dodatkiem do parady :crossy: Pomysłów jest tyle,że trzeba napisać scenariusz całej OPRAWY MOTOCYKLOWEJ coby wypadło SUPERAŚNIE :P Oj co to się będzie działo :biggrin: :crossy: :biggrin:

przyznaje Ci racje, ale ich slub bedzie dlugo pamietany, planujac swoj dochodze do wniosku ze jak juz taki slub, to moze zrobic cos w stylu zlotu motocyklowego? jelsi rzeczywscie przybedzie 40-50 motorkow to fajna by byla sprawa, w zerwcu juz jest cieplutko wiec mozna gdzies wyskoczyc pod namioty albo domki wynajac i oblac zeniaczke Myciora (ps.jak bedziesz z zona dolaczyc to sie urwiecie :) :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''jelsi rzeczywscie przybedzie 40-50 motorkow to fajna by byla sprawa, w zerwcu juz jest cieplutko wiec mozna gdzies wyskoczyc pod namioty albo domki wynajac i oblac zeniaczke Myciora (ps.jak bedziesz z zona dolaczyc to sie urwiecie notworthy.gif notworthy.gif )''

 

 

Kropek1984 Mówisz serio?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba nie mysleisz, ze zrobicie parade i o suchym pysku do domu pojedziecie.Cos mi sie wydaje ze tego dnia bedą dwie imprezy , a jedna lepsza od drugiej.

 

czyli mniej więcej jak "tradycja nakazywa" :buttrock:

tylko nie mów "garniturowym" gościom, że nad ranem może na tańce wpaść grupka w skórach, tak z drugiej imprezy... :buttrock:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba nie mysleisz, ze zrobicie parade i o suchym pysku do domu pojedziecie.Cos mi sie wydaje ze tego dnia bedą dwie imprezy , a jedna lepsza od drugiej.

 

pzdr

no warszawska ekipa raczej nie będzie miała ochoty zasuwać pół dnia, żeby postac pod kościołem i wrócić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zaglądne z małą ekipką z Rze, tylko jeszcze musimy tego dnia obstawic jedno wesele na przedmiesciach naszego miasta :icon_twisted: Pzdr!

 

oo no to zyczcie im powodzneia na nowej drodze zycia ;-)

 

 

a zdąrzycie do mnie???

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...