Skocz do zawartości

rusek-malowanie i osprzet


ronon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ło panowie spokojnie- ja i tak was wszystkich kocham

 

raf-

Nie do końca ten blok jest nieoryginalny - z informacji od innych forumowiczów (popartych instrukcjami, katalogami częsci i innymi kwitami) wynika, że takie bloki również były montowane w ostatnich "emkach"

 

musze cie zmartwic albo ty zle doczytales albo oni cie wprowadzili w blad. na jakich katalogach oni to niby wywnioskowali? moze z 1961 czy 2? jezeli tak to mieli w lapie ale katalogi do K-750 W a nie emek.

 

M-72 produkowano w IMZ jak i w KMZ, z roznica taka, ze w rosji byla wersja M-72 M (jak ty "prawie" posiadasz) a na ukrainie M-72 N z wahaczowym przodem i m.in z bebnami a nie falbana. wersje N pociagnieto tylko do 1959 bo zaraz weszla owa K-750 W czyli przejsciowka.. i wlasnie ta kasia miala owy karter co ty masz na stanie. (zaznacze ze pierwsze silniki kasiowskie byly gladkie jak emowskie a taki ma np. prince w swojej werchowinie ^^) raf.. mam w planach za niedlugo ruszyc ze strona.. poczytasz sobie o tych roznicach bardzo dokladnie.

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o podawanie różnic pomiędzy poszczególnymi rodzajami emek czy też wyłapywanie oryginalnych czy też nieoryginalncyh części tylko o to, ze kolega PRINCE obraża innych (ich pracę) sam nie pokazując nic konkretnego, kracze tylko - bo tylko to potrafi :flesje:

Pozdrawiam

Gosiu - czekam na stronkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raf no to witam na forum- musisz sie przyzwyczaic do zgryzliwego humoru, ale nie boj nic.. przyzwyczaisz sie a sam musisz na to oko przymykac.

 

princu- Macku kochanie nie badz taki ^^

 

ide spac. dobrej nocki..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś pokazał. Po pierwsze obraził się bo motor który zrobił na handel nie podniecił mnie jako niemieckie trofeum zasługujące na zachwyt producentów niemieckich motocykli takie że namalowali własne oznaczenia.

Po drugie rafm72 ,a propos malowania to jeśli

ta Twoja "kasia"

http://www.mvfv.de/bilder2/Wehrmacht_detail.htm

http://www.panzerbaer.de/colours/wh_camo-b.htm

była jak twierdzisz malowania w ten deseń ,to lakierowanie czegokolwiek

sobie lepiej odpuść

Reasumując twoje fochy : Jest skundlona? Jest malowana od czapy? Udaje coś czym nie mogła być? Próbowałeś na koniec wyłgać się zdjęciem bloku silnika na panewkę który wcale nie jest jakąś szczególną rzadkością?

<rotfl>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to koniec tematu - nie mam o czym z Tobą rozmawiać. Przeczytałem trochę Twoich wpisów na tym forum i widzę, że znasz się na wszystkim. Wklejasz adres stony która pokazuje tylko cząstkowe malownaie niemieckich pojazdów i uważasz że to jest jakiś wzór? Nie komentuję juz tego dalej ...

Czekam na efekty składania wczesnej "emki" - powodzenia ;) i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to koniec tematu - nie mam o czym z Tobą rozmawiać.

Burmuszek <rotfl> To czemu widzę ciąg dalszy wypowiedzi? ;>

Przeczytałem trochę Twoich wpisów na tym forum i widzę, że znasz się na wszystkim.

Dobrze że czytasz bo jak mówiłem na ćwiczenia czytania nigdy nie jest za późno . Werchowina to chyba nie za długie słowo? xD Gdybyś ćwiczył więcej to wyczytałbyś że z elektryki można mi wcisnąć prawie każdy kit .

Wklejasz adres stony która pokazuje tylko cząstkowe malownaie niemieckich pojazdów i uważasz że to jest jakiś wzór? Nie komentuję juz tego dalej ...

Czekam na efekty składania wczesnej "emki" - powodzenia :icon_biggrin: i pozdrawiam

Miałem nadzieję że przedstawisz to malowanie na którym się wzorowałeś ale ,że szybko się mazgaisz to nie zobaczymy jak mizernie sahara wygląda przy " Twojej kaśce" xD

Pozdrowionka ^^

Nieeeeeeeeeeeee iiiidz Plisssssssssssss xD

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...