Skocz do zawartości

Opony IRC -> opinie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znalazlem na allegro oponke marki "IRC". Jakoze nie slyszalem o czyms takim, prosze Was o jakies opinie na temat tej opony, czyli jak sie zachowuje podczas jazdy i ogolnie czy jest to dobry produkt. Link do aukcji http://allegro.pl/item292532775_opona_100_...nsr_rs_cbr.html (pomijam to, ze jest uzywana, chodzi mi o sama opinie o marce). Z gory dzieki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jakiego chu,,ja sie łaszzczyc??nie można okreslić stanu opony używanej , bo mogła 5 lat w bagnie leżeć albo w wilgoci, a zwłaszcza z takich "serwisów ogumienia" gdzie wszystkie opony leżą na jakimś wielkim polu i na które pada deszcz śnieg, słońce itd. daj 30zł wiecej i kup jakąś normalną oponę chyba ze chcesz swoim życiem ryzykować za flaszke wódki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do marki to miałem u siebie w cbz gumy IRC, ale za dużo nie mogę powiedzieć bo dosć stare były... 94 rok... ale w sumie nie najgorzej trzymały, przód zmieniłem pomimo głebokiego bierznika, bo słaob trzymała na mokrym, na suchym też średnio - może nie uciekała w zakrętach, ale przy przychamowaniu w zakręcie lubiła odjechać. tył zmieniam na wiosnę, bo jest zjechany do zera, ale w sumie nie narzekałem. raz mi odjechała - na skrzyżowaniu, dosć mocno, ale chodniki kładli, więc pewnie było sporo pisaku na drodze. poza tym nawet na mokrym nie mogłem narzekać. tyle że moja cbz jeździ troche wolniej niż af1, ale do tych 115 sie jeszcze rozpędzi.

ja bym jednak stawiał na takie marki jak pirelli, metzeler, bridgestone, michelin. pozdro

 

ps. chyba w niektórych starszych hondach kładli te oponki, bo sie spotkałem z takimi właśnie

Edytowane przez dono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...