Skocz do zawartości

Ciekawe przy jakiej prędkości była ta kolizja?


Meniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomina mi się akcja sprzed 2 miesięcy,tylko wtedy od tylniego zderzaka auta dzieliło mnie ok 1 metr.Klasyczne wyjechanie kierowcy i troche klasyczna moja głupota,wyprzedzanie w miescie przed skrzyzowaniem przy 120.Dzięki Bogu że kierowca w pore mnie zauważył i w odpowiednim momęcie dał gazu aby uniknąc kolizji...

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam, mądry motocyklista uderzyłby w przód pojazdu i przeleciał nad maską, a tak posadzili jakiegoś głupiego manekina :biggrin: :clap: :wink:

Dokladnie tak!! Nigdy nie dajcie motocykla manekinom bo widzicie co sie dzieje :biggrin: :cool: . Motocykle dla ludzi nie dla manekinow :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Twoje szanse w zderzeniu z rozpędzonym autem" taki tytuł ma ten film :buttrock: i faktycznie prędkość samochodu miała tu kluczowe znaczenie :icon_mrgreen:

Złośliwe szwaby wzięły jeszcze taki samochód co to jest wysoki na prawie całej swojej długości co by go nawet najinteligentniejszy manekin nie był w stanie przeskoczyć :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A klasa nie jest jakoś specjalnie wysoka, polonez jest o 20 cm niższy i chyba te 20 cm nie zrobią wielkiej różnicy, może poza taką, że zamiast uderzyć centralnie głową to uderzy szyją/klatką piersiową. Jeśli kogoś to pociesza..., fakt że na całej długości jest wysoki :/

 

Poza tym ile teraz szczególnie po miastach jeździ wysokich SUV'ów...

 

Szans się nie ma i to jest oczywiste, a prędkość - napewno jakieś 50 km/h.

 

PS. kto pierwszy znajdzie ten motocykl na allegro ten wygrywa :-D

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wybicie z podnóżków i przelot nad dachem (zakładając, że jest czas na taką reakcję i że nie można było w tym czasie zrobić niczego innego (nie będę wymyślał dlaczego, po prostu pytam))? czy też za dużo się naoglądałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten experyment przeprowadzano w Szwajcari ( sponrorami byly pewne ubezpieczenia, predkosc 50km/h.

 

Dla zainteresowanych kierowca przezyl jest w ciezkim stanie ( nie lezal w szpitalu, obecnie znajduje sie w Niemczech gdzie powymieniano mu polamane elementy i wstawiono nowe sensory, o kablach, gniazdach i wtykach nie zapomniano ). Obecnie czeka na nowy podobny test ( niekoniecznie na motocyklu )

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...