Skocz do zawartości

Nissan Micra od 95 do 99


J.A.C.E.K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja w seicento 900 normalnie mam do 8 L a jezdze bardzo spokojnie i oszczednie

Porównanie seicento do Micry jest... niestosowne... :icon_mrgreen:

 

Micra dieselek bardzo by mnie pociągała ale po pierwsze jest ich na rynku bardzo mało a pod drugie od koncernu PSA odrzuca mnie na kilometr. Aczkolwiek... dieselki w C15 podobno są wieczne...

 

Micry (nawet stare K10) bardzo wysoko stoją na rynku niemieckim, mają tam opinię aut "twardych" czyli nie do za*eb...a. Są droższe od wszelkich fiest, cors i innych podobnych paści.

Edytowane przez Browarny

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy piszesz ze to TWOJE auto i miales SWOJE jeszcze wczesniej... sory masz wpisane w profilu 13 lat i z tego co widze miales juz 2 auta ktorymi jezdziles po miescie? :wink: nie tutaj te bajki;)

Wiesz,bo ja to jestem taki mlody-stary :icon_mrgreen:

 

Porównanie seicento do Micry jest... niestosowne... :wink:

 

Micra dieselek bardzo by mnie pociągała ale po pierwsze jest ich na rynku bardzo mało a pod drugie od koncernu PSA odrzuca mnie na kilometr. Aczkolwiek... dieselki w C15 podobno są wieczne...

 

Micry (nawet stare K10) bardzo wysoko stoją na rynku niemieckim, mają tam opinię aut "twardych" czyli nie do za*eb...a. Są droższe od wszelkich fiest, cors i innych podobnych paści.

Browarny-zla renoma aut francuskich bierze sie chyba ze zbytniego przekombinowania w niektorych(drozszych i nowszych) modelach. Jak pisalem-jezdze drugim AXem i nie dzieje sie z tymi autami zupelnie nic(no poza korozja-ale w tym wieku maja prawo) moj ojciec zrobil ponad pol miliona C15 i zero powazniejszych awarii, moj wujek dawno temu mial 405 Diesla, zrobil nim kilkaset tysiecy km , uzywal jako transportu materialow do budowy domu i jeszcze niezle sprzedal-bo auto nadal jezdzilo :bigrazz: Ciotka uzywa drugie w swojej karierze Berlingo(jeden wolnossacy a teraz HDi)-i tez bez zadnych sensacji.

Akurat proste silniki Diesla made in France maja opinie nie do zajechania.

Zobaczymy jak to teraz wyglada-przyszla niedoszla tesciowa jakis miesiac temu odebrala C4 HDi-ciekawe jak dlugo toto pojezdzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację w większości są to auta przekombinowane i przez to awaryjne. Starsze proste silniki się na pewno sprawdzały, zarówno diesle jak i benzyny.

Ale i tak wolę japonię albo deutschland od VW wzwyż.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie.

Na szczęście wnoszą niewiele :-), tzn. po almerze i primerze zmienię raczej na bank na micrę. Co do francuzów, to pewnie co sztuka to opinia, ale generalnie przeważają negatywne. Ja jeździełm swego czasu 405 w benzynie i zachwycony nie byłem.

 

Browarny, jak jeździ 1.0, da się przeżyć? Spalanie ok.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam mimo wszystko francuza , sam jezdze starym peuegotem 309 w 1.4i jestem bardzo zadowolony z mechaniki tego auta , spalanie do 7 na 100 , jedyne co mnie drazni to to ze wyglada jak mniejszy kant ( duzy fiat ;) ) , kolesie kataja Renowki 19 i rowniez absolutnie zadnych awari . Smiesza mnie wypowiedzi ze japoniec, czy niemiec jest trwalszy od francuza - albo trafiliscie na zakatowane francuzy albo na super idealne niemce i japonce.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny, jak jeździ 1.0, da się przeżyć?

Jak gokartem z silnikiem 150ccm :notworthy:

 

Brakuje mi odejścia na wyższych obrotach (to chyba zboczenie z turbodiesla którym jeżdżę na przemian z micrą). Do 100-110 kmh jest w miarę żwawa potem jest cinko. Dla mnie super autko na krótkie trasy.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gokartem z silnikiem 150ccm :crossy:

 

Brakuje mi odejścia na wyższych obrotach (to chyba zboczenie z turbodiesla którym jeżdżę na przemian z micrą). Do 100-110 kmh jest w miarę żwawa potem jest cinko. Dla mnie super autko na krótkie trasy.

 

I dokładnie takie ma być. Po +/- 5 km dziennie. A 100km/h to na tej trasie raczej sufit :notworthy:

Dzięki!

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...