Skocz do zawartości

pytanie o Wywarzanie opon i klin


Rekomendowane odpowiedzi

jezeli chcesz latac tym endurakiem na kostkach to polecam ci zakupic szpaner ze wzgledu iz jedyna dostepna od reki 17 calowa oponka to mitas C02 i na nim najlepiej sie lata jak ma sie okolo 1 atmoswery wiec wtedy bedzie ci potrzebny szpaner. Co do wywazania to ja sobie tylko przednie kolko wywazylem ze wzgledow wygody (mniej trzesie przy przelotach po aswalcie) co do tylnego to nie mam nawet zadnych odwaznikow na przeciw szpanera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz latac tym endurakiem na kostkach to polecam ci zakupic szpaner ze wzgledu iz jedyna dostepna od reki 17 calowa oponka to mitas C02 i na nim najlepiej sie lata jak ma sie okolo 1 atmoswery wiec wtedy bedzie ci potrzebny szpaner. Co do wywazania to ja sobie tylko przednie kolko wywazylem ze wzgledow wygody (mniej trzesie przy przelotach po aswalcie) co do tylnego to nie mam nawet zadnych odwaznikow na przeciw szpanera.

 

 

Ok panowie :icon_razz: tylko u seby też nie widziałem tego :/ no nic jutro zadzwonie i zapytam, może akurat mają :biggrin: dzieki za pomoc :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie :icon_razz: tylko u seby też nie widziałem tego :/ no nic jutro zadzwonie i zapytam, może akurat mają :biggrin: dzieki za pomoc :icon_evil:

 

http://moto.allegro.pl/item279393033_otomo..._wr_kx_kdl.html

 

http://www.motox.com.pl/sklep/index.php?cPath=61_198

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

do pierwszego linka- marin motocykle nie ma 17 już drzowniłem rano tam, 2 link jest tylko na 18, 19 , 21 ja potrzebuje na 17 stke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd nie popatrzyłem, że ty masz 17. Zajrzyj do katalogu Aunera tam cos powinno być

 

 

Nic sie nie stało :icon_evil: dzieki za zainteresowie tematem :D ja coś pokombinuje może gdzieś znajde te chwytaki no a jak nie to złoże koło bez ego , wkońcu dentka 20 zł raz tam przekręcić się może :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu dentka 20 zł raz tam przekręcić się może :icon_rolleyes:

gorzej jak to będzie gdzieś daleko od domu :icon_mrgreen: Ja kiedyś w MTX miałem koło 18' a trzymacz miałem od crossówki czyli 19' i nie było najmniejszego problemu wiec ja podejrzewam ze od 18' spokojnie zda egzamin w 17' :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak to będzie gdzieś daleko od domu :crossy: Ja kiedyś w MTX miałem koło 18' a trzymacz miałem od crossówki czyli 19' i nie było najmniejszego problemu wiec ja podejrzewam ze od 18' spokojnie zda egzamin w 17' :)

 

 

Panowie trzymak zakupiony :buttrock: oponki też :buttrock: ojjj będzie się działo w ten sezon :flesje: pozdrowionka i dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...