Skocz do zawartości

CeBula 400


Arkadiusxmoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Ladna :notworthy:. Gratuluje utrzymania :rolleyes:.

Silnik jak w CM400 :buttrock:.

Swego czasu naprawialismy biegi w takiej jednej, w polowie drogi na Slowacje :crossy:. Honda byla z z 1978r. Moto obalilismy na bok, zeby oleju nie zgubic i operacja ;].

Pol roku pozniej w tym moto rozlecial sie wal korbowy...

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Spokojnie, Twoja jest wyraznie w lepszym stanie ;]. Z tamtego silnika to juz takie efekty dzwiekowe sie wydobywaly, ze to byla tylko kwestia czasu :notworthy:.

A wiesz, co Honda, to Honda :). Gdyby sie kolega zainteresowal tymi dzwiekami, to moze by jeszcze ta CMka jezdzila.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zobaczyłem post, banan mi się ma robić, ale.... nieee, to nie ta Honda....

Ta właściwa to CB 400F. cztery garki........ to jest to....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zobaczyłem post, banan mi się ma robić, ale.... nieee, to nie ta Honda....

Ta właściwa to CB 400F. cztery garki........ to jest to....

 

Mój znajomy z dzielnicy ma taką w fabrycznym stanie. A osobiście widziałem CB 500 Four w stanie również fabrycznym :icon_biggrin:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym wolal "F" na czterech garach ale ... a co do palenia gumy GREEDO masz racje wies na kilometr ale byl pretekst ! Spalilem starego Metzelera gdy zakladalem nowe Arrowmax'y :crossy:

pozdro :icon_biggrin: dzieki za komentarze

P.S Greedo czy to nie twoja SUZI przypadkiem ? Nie ladnie ! ;-) Tak sie podczepiac pod moje "chwalenie sie "

Edytowane przez Arkadiusxmoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...