Skocz do zawartości

Dobry zwyczaj nie pożyczaj


smoq73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to ta dyskusja jest bez sensu :D

 

Dajemy temu komu ufamy [chodzi o caloksztalt- umiejetnosci, ew. problemy].

Jak ktos nie umie powiedziec "nie" to niestety ma problem.

Nie widze nic dziwnego w tym zebym nawet najlepszemu kumplowi powiedzial ze nie dam mu sie przejechac.

To nie jest hulajnoga. Jezdzic trzeba umiec.

Rodzonemu bratu ktory byl ze mna po moto nie dalem :D

Ma warunek - 10h jazd w promotorze [robi prawko] i wtedy bedzie mogl przeturlac sie przez parking :D

 

Nie mam kasy na spoleczne szkolenie motocyklistow.

Kuzyn ma 3 dziciaków i wspaniałą żone,kiedyś chciał się przejechac 1000,a ostatni raz jezdził jawą.Powiedziałem że nie bo jesteś najlepszym przyjacielem.Dzisiaj jezdzimy na enduro i jest świetnie,a kto wie co zdarzyłoby sie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta dyskusja jest bez sensu :bigrazz:

 

Dajemy temu komu ufamy [chodzi o caloksztalt- umiejetnosci, ew. problemy].

Jak ktos nie umie powiedziec "nie" to niestety ma problem.

Nie widze nic dziwnego w tym zebym nawet najlepszemu kumplowi powiedzial ze nie dam mu sie przejechac.

To nie jest hulajnoga. Jezdzic trzeba umiec.

Rodzonemu bratu ktory byl ze mna po moto nie dalem :flesje:

Ma warunek - 10h jazd w promotorze [robi prawko] i wtedy bedzie mogl przeturlac sie przez parking :lalag:

 

Nie mam kasy na spoleczne szkolenie motocyklistow.

Własnie ze nie!! Dyskusja ma sens i to wielki bo jesli tylko ktos bedzie chcial sie przejechac na moim moto to nie bede sie mu tlumaczyl dlaczego nie tylko mu podesle linka i spokoj. Ostatnio na gg tak kolegow wkurzalem, dalem opis "kto chce pojezdzic hornetem?" jak ktos zagadal to sru mu link do tematu i sprawa zakonczona :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytałem temacik, uzbroiłem się w dodatkowe argumenty- mam podobne problemy.po wielu latach kupiłem moto ,po takiej przerwie sam podchodziłem do niego'' jak pies do jeża'', właściwie to dopiero po pierwszym sezonie przestaje się go bać. kilku moich kumpli podzielając mój zachwyt chciało zaraz próbować,odmawiałem mając na względzie ich bezpieczeństwo dręczyły mnie jednak wątpliwości taraz mam ich znacznie mniej-pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na małą konkluzje z mojej strony.

Sytuacja miała miejsce dawno, dawno temu. Mój pierwszy, ukochany, wymarzony, CZERWONY, firmowy rower. Oczko w głowie, przerzutki shimano, terenowe koła, te sprawy. I moja koleżanka, nie ukrywam, że równie piękna, poprosiła, bym dał się przejechać, bo taki śliczny, błyszczący i w ogóle. Oczywiście uległem, co skończyło się glebą (nie przewidziałem, że siodełko może być za wysoko), otartym, firmowym napisem i lekko zakrzywioną osłonką zębatki. Co gorsze, lico ślicznej koleżanki pokryło się gorzkimi łzami.

Od tego czasu, jeżeli jakaś chce się przejechać, to zapraszam do domu. Nie wymaga to specjalnych umiejętności, a i radość jest większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciezko jest odmowic znajomym ale ja zawsze jak do tej pory nikomu nie udalo sie mnei namowic zebym sie dal przejechac... Daje najwyzej tylko bratu sie przejechac i ojcu :bigrazz: A najgorsi sa tacy kretyni ktorych nawet nie znam siedze np gdzies ze znajomymi przychodzi jakis ziomek siema siema dasz sie przejechac ?? wtedy mam ochote zaj**** poprostu gostkowi w jape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...