Skocz do zawartości

MZ - zapytanie


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rejestrowałem Kawe w kwietniu i mocy ani koloru nie trzeba było zamieszczać,może zależy to od urzędu albo zmieniła już się procedura rejestracji pojazdów. Nie wiem jak u was ale w Kwidzynie na przeglądach motocykli sprawdzają tylko numerki i opony,jak to jest w pożądku to masz pieczątkę w dowodzie.

PZDR

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samson>modkreslam ze "tak slyszalem" a co do nauki techniki jazdy to wyglada to w ten sposob....znajoma ukonczyla prawie caly kurs, jak chciala sobie pocwiczyc na moim sprzecie okazalo sie ze niejest najlepiej, a po 2 godzinach latania ze mna i znajomym to umiala wiecej niz po ukonczeniu calego kursu...a podobno typ strasznie ja stresowal, co nie wplywa pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. W urzedzie sie doczepili do umowy bo własciciel nie wpisal nazwy miasta tylko sama ulice, mimo ze w dowodzie jest jego pełny adres. teraz baba w okienku powiedziala ze musze jeszcze raz umowe spisac albo dołączyc aneks. Ale ja nie bardzo moge jechac do siedlec po to, moge np spisac sam druga umowe ew przy adresie dopisac"siedlce"? bo chce ta MZ zarejestrowac a nie moge ku*wa :D :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po konsultacji z tatą dopisałem tam zwyczajnie te siedlce i jutro ide znowu. Jak się czepią znowu to wpisze wszystko na kompie i podpis zfałszuje po prostu!!!

 

a trzeba odbiegajac od tematu przyznac ze MZ ma niezłe dojebanie :D az mnie odchylało do tyłu przy ruszaniu, silnik w super stanie jest

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Tak, na hamownie brac nie beda. Jak ja rejestrowalem WSK, to koles skorzystal z mojej ksiazki (mialem przy sobie z calym mnostwem narzedzi :D). Znalazl liczbe 14 km i pierdyknal sie w przeliczaniu na kilowaty  :lol:. Zamiast odjac kilka, to dodal mi 5 do tych 14 :D.

Mam wiec w dowodzie rejestracyjnym WSK 175 moc 19 kW, co w przeliczeniu na KM daje jakies 24  :lol:.

Mam najsilniejsza WSK wszechswiata  :lol:. Zero tuningu!

Pozdrawiam

 

Ta ksiazka to byla orginalna instrukcja czy tylko typu "Jezdze motocyklem WSK" ?

a pozatym 14+5=19 nie?? :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dgree bzdury gadasz co do sarbo. W te wakacje ukonczylem tam kurs na A1 i za pierwszym razem zdalem oba egzaminy. Sarbo to porzadna szkola, a instruktor jest naprawde wporzo.

 

to ty mykasz 400ccm na kategori A1??????????????

 

Tak.

 

przeciez tak nie mozna 8O a1 jest do kategori 125ccm

 

mozesz to jakos szerzej wyjasnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slinik 250 teoretycznie wytrzymuje ok 30 tys , ale...ja mam ok 34 i nominal jeszcze....

ja za rejestracje placilem...jakos nieduzo 130 zeta ,wszystko,a moze i mniej nawet,niepamieam... (probne+stale blachy)

i w probnym dowodzie wpisali mi zly nr silnika,a pozniej w tym stalym...ja niezwrocilem uwagi i tak przez rok sobie latalem.... hehe a tu bedzie najlepsze:mialem 2 razy sprawdzane nr silnika przez milicje...i niezauwazyli ze jest inny nr w papierach a inny na silinku, i na przegladzie tez niesprawdzal typ...niczego niesprawdzal...jak macie jakies klopoty z przegladem to walcie do mnie... wszystko przejdzie :D:D:D

a na poprawne papiery czekalem 3 tygodnie..wrrrr w wakacje...ale i tak latalem bez,ale nie po wawie :D hehe typy jeszcze chcialy zebym placi 70 zeta....ale udalo sie za darmo...jak sie pozniej okazalo to ci z urzedu to moja rodzina..........ehhhh dajcie spokooj:D:D:D:Dz taka rodzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja robiłem prawko to facet z góry mi powiedział żebym dał mu połowe kasy za kurs a on mi od razu wystawi kwit ukończenia kursu. Po dwóch tygodniach zdałem. Ale co z ludzmi którzy wcześniej nie jeżdzili? :?

PZDR

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...