Skocz do zawartości

Vtr 1000 sp1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zrobiłem sobie mały prezent na święta w postaci Vtr'ki sp1 i z tego powodu, że to moja pierwsza V-ka chciałbym zapytać co ile km należy robić serwisy, co trzeba podczas nich regulować, na co zwracać szczególną uwagę. Co ile km należy regulować zawory itd... Niestety nie dostałem książki serwisowej do sprzęta, a na budziku jest okolo 32tkm. A chciałbym żeby do wiosny była przygotowana tip top :buttrock:

 

Z góry dzięki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zrobiłem sobie mały prezent na święta w postaci Vtr'ki sp1 i z tego powodu, że to moja pierwsza V-ka chciałbym zapytać co ile km należy robić serwisy, co trzeba podczas nich regulować, na co zwracać szczególną uwagę. Co ile km należy regulować zawory itd... Niestety nie dostałem książki serwisowej do sprzęta, a na budziku jest okolo 32tkm. A chciałbym żeby do wiosny była przygotowana tip top :icon_evil:

 

Z góry dzięki

pozdro

gratuluję prezentu :icon_razz: pozazdrościć takiego mikołaja... może moja odpowiedź niewiele wniesie, ale wydaje mi się że najprościej będzie znaleść serwisówkę gdzieś w sieci i tam dostaniesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

BTW. O co chodzi z tymi 32000km :lapad: czy wszystkie sprzedawane u nas motocykle muszą mieć taki sam przebieg :) ? chyba 9 na 10 ogłoszeń na allegro to 32000 albo 42000 :P

pzdr.

bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję prezentu :icon_mrgreen: pozazdrościć takiego mikołaja... może moja odpowiedź niewiele wniesie, ale wydaje mi się że najprościej będzie znaleść serwisówkę gdzieś w sieci i tam dostaniesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

BTW. O co chodzi z tymi 32000km :rolleyes: czy wszystkie sprzedawane u nas motocykle muszą mieć taki sam przebieg :) ? chyba 9 na 10 ogłoszeń na allegro to 32000 albo 42000 :D

pzdr.

bartek

 

 

Hehehe, motór przytargałem osobiście z Niemcowni, no ale kto wie czy nikt nic nie cofał heheheh, dziekuje Grzykrzy za serwisówke, wlasnie sie sciaga. Poza tym mam pytanie czy V bierze olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ja kupiłem wczoraj to samo..masakra motor poprostu skacze do przodu. Narazie ucze sie na nim jezdzic. nie jest latwo bo drogi sliskie, a ona strasznie do serca bierze sobie kazdy ruch manetki gazu. Jest jedna dołująca mnie sprawa: cos sie tlucze w okolicy głowicy mam nadzieje ze to tylko regulacja zaworow czu jaki napinacz rozrządu. tak czy inaczej jestem nim zachwycony i nie zamierzam sie go pozbywac jest super. ;)

 

wie ktos moze czy silnik sp1 rózni sie jakos od vtr firestorm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...