Skocz do zawartości

Kask do 850 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić w najbliższym czasie kask do 850 zł. Jest to mój pierwszy więc prosze o radę, jakiej firmy najlepiej kupić. Przejrzałem wiele stron i wybor jest spory ale na co się zdecydować w końcu, to nie mam pojęcia.

 

Ewentualnie proszę o namiary na dobrze wyposażone sklepy w Warszawie i okolicach.

 

Co sądzicie o kupowaniu kasków np na Motoweteranie ?? W styczniu jest w Łodzi i mam zamiar tam się udać. Czy w ogóle opłaca sie tam kupować?? Ceny bardziej konkurencyjne??

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Sharka RSX Stunt z wlasnego doswiadczenia :)

Skoropa Carbone-fibre/Kevlar,bardzo cichy i wygodny, szybka gruba i nie paruje itd itp. - ma wszystko co potrzeba.

 

Tego typu http://www.cusworths.co.uk/shop/motorbike_...met-p-7388.html

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 800, do 730, do 259... masakra. co jeden, to zamiast poszukać odpowiedzi na najbardziej typowe pytania - nowy temat. a potem narzekają, że nie można nic sensownego znaleźć na forum; a jak ma być, skoro co chwilę nowe tematy są zakładane, zamiast gromadzić wiadomości w jednym zbiorczym..?

poczytaj:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...s&highlite=kask

jsz

 

ps. o kupowaniu na bazarach też było, o sklepach w wawie też

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a dlaczego do 850???? A jakby był za 860 to już nie?????? Żenada-wolniej jeździj a za chwilę będzie cię stać na kask o dychę droższy!!!!!( dla mniej rozumnych-jak wolniej jeździsz to pojazd mniej pali)!

Pozdro

Do kolegi "bardziej rozumnego": jak ma jeździć skoro jeszcze nie ma kasku ??

Teraz to jest dopiero żenada... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Sharka RSX Stunt z wlasnego doswiadczenia :D

Skoropa Carbone-fibre/Kevlar,bardzo cichy i wygodny, szybka gruba i nie paruje itd itp. - ma wszystko co potrzeba.

 

Tego typu http://www.cusworths.co.uk/shop/motorbike_...met-p-7388.html

 

Shark. Yyyyy. No niezły. Tylko jakoś się nie zmieściłeś z tym kaskiem w przedziale cenowym (Prawie 1400 zł) :crossy:

 

Do tych co to tylko : było, użyj opcji szukaj itp. Panowie i Panie :bigrazz: Co jakiś czas wychodzą nowe modele kasków, promocje starszych modeli itp. Dlatego jeśli wiecie o takowych to gościa wspomóżcie a nie od razu : "użyj opcji Szukaj" czyli radz sobie sam. ;) :icon_mrgreen:

Edytowane przez qqruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi "bardziej rozumnego": jak ma jeździć skoro jeszcze nie ma kasku ??

Teraz to jest dopiero żenada... :)

 

 

Widać kolego "jeszcze bardziej rozumny", trzeba pisać DUŻMI literami i wprost , bo widać Ty też nie zrozumiałeś :rolleyes:

 

 

pzdr.

Edytowane przez Jane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktos moze lokalizacje sklepow Louis`a w Niemczech - glownie jak najblizej naszej zachodniej granicy.

 

ehe. najdokładniejsze dane posiada oczywiście sam louis na stronce

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kasę moim faworytem jest AGV S4 , ten z czerwonymi dodatkami... Pzdr

 

za tą kasę moim faworytem jest AGV S4 , ten z czerwonymi dodatkami... Pzdr

 

za tą kasę moim faworytem jest AGV S4 , ten z czerwonymi dodatkami... Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> www.ebay.com

 

-> kask Shoei RF 1000 (w europie ten kask ma oznaczenie XR-1000)

 

-> jak nie zalerzy ci na malowaniu to kupujesz np czarny -> cena 277 $ + przesyłka do europy i nawet sobie w tej cenie możesz zamówić dodatkową szybke :biggrin:

 

-> myśle ze nic lepszego nie kupisz !

 

PS. ja czekam juz tylko na pełna aktywacje paypala i bede sobie zamawiał :biggrin: jupi .... sezon sie zbliża wielkimi krokami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...