Skocz do zawartości

suzuki gsxr 750 1986r


Rekomendowane odpowiedzi

Strzała.Niestety nie mogę sięzgodzić z tymi gaźnikami. Olejaki 85-88 były na mechanicznych w serii.Mojego zapalam tak raz na 3-4 dni.Niech się rozrusza chociaż po takim postoju;) Pojazd po glebie-czacha posklejana i jeszcze to paskudne prostokątne światło;/ faktycznie po założeniu wydechu lepiej się wkręca i schodzi.Resztę zobaczymy w praniu na drodze.Co do motocykli to ja zawsze chciałem olejaka,ale nie starczyło mi kasy,wiec przez poprzedni sezon waliłem gs-em 500.I muszę wam powiedzieć,że wcale nie żąłuję.Pośmigałem całkiem zdrowo.Dobre opony i olej i uwierzcie mało które moto na mieście dawało radę.Ja wiem,że na prostej każdy jest mądry,ale jak zaczynają się zakręty i samochody to rzecz ma sie zgoła inaczej:p Ale pierwsze moto nie może mieć więcej niż 60 KM.Przejedź się gs-em i Diversionką porównasz i się zdecydujesz.Ale XJ to myślę dobry wybór na początek. :)

 

co więcej,pojeździsz trochę zobaczysz o co tak naprawdę chodzi...... i zmieniaj moto dopiero wtedy jak przed winklem będziesz przyspieszał a nie hamował :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to paskudne prostokątne światło;/

 

co więcej,pojeździsz trochę zobaczysz o co tak naprawdę chodzi...... i zmieniaj moto dopiero wtedy jak przed winklem będziesz przyspieszał a nie hamował :icon_eek:

 

zaraz zaraz znaczys ie ze co? GPZ 500S to zly wybor? ale dlaczego? mi sie baaardzo podoba nawet bardziej od XJ'ty a co do prostatnego swiatla... MIS IE PODOBA I TAKIEGO MOTO SZUKAM :) dlatego nie biore pod uwage GS 500 bo one wszystkie maja okragle (ble) a ja wlasnie chcem z prostokatnym ladnym swiatelkiem :D

 

dziekuje za rade... mam nadzieje ze bede je zmienial dosc szybko (czyt. naucze sie jezdzic :notworthy: )

 

ale powiedzcie mi czy GPZ to naprawde taki zly wybor? ten model do ktorego linka podalem wyzej jest... ZAJEmotoBISTY i coraz bardziej sie na niego napalam (GPZ nie koniecznie ten oto czerwony model) ale napewno cos z kwadratowym swiatlem eddusigaz jawyrazniej mamy inne gusta :D

 

 

Adam M. "flat slide Mikuni" znaczys ie ze co? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,nie,źle mnie zrozumiałeś,mówiłem o moim olejaku i jego prostokątnym paskudnym świetle.W GPZ często gęsto padało koło magnesowe.Duże koszta są można spotkać ogłoszenia,że w stanie bdb,ale do wymiany koło magnesowe.W czerwcu byłem z koleżanką po gpz-a właśnie i okazało się,że dobry. Nie ma nawet co porównywać gs-a pod względem dynamiki,bo to 2 różne światy.Gpz można trzymać nawet w granicach 160 i osłona przed wiatrem jest niezła(Mam 173cm wzrostu) No i wniektórych egzemplarzach kończyły się :wink: wałki rozrządu za wcześnie.Ale to naprawdę zależy od konkretnego egzemplarza i jego użytkownika........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i mam pytanie czy ma ktoś może servisówkę do tego olejaka???? 85-87

proszę.........

nie wiem czy będę tam zaglądał,bo wkręca sięi schodzi równo.zobaczę jak spalanie może tylko poziom wystarczy poprawić

 

Ja mam...w bibliotece.

Przejrzyj watki na forum dotyczace serwisowek, moze mozna sciagnac z netu.

Poziomu nie ruszaj jezeli moto jest sprowadzone z zagranicy i nie bylo specjalnie grzebane -

to podstawowe ustawienie, ktore powinno pozostac fabryczne.

Wydech i ssanie powinno zostac w tym motocyklu fabryczne jak nie masz hamowni pod reka.

Stasiu - flat slide = plaska przepustnica.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech był zmieniony na pewno,nie wiem czy kolanka też nie??? Zobaczę jak będzie się zachowywał na drodze,wydech zaadaptowałem z bandziora 600 pusty ;) Ale może załatwić się da z jajka starego podciśnieniowe,taki mam plan jak będzie palił jak smok.na razie muszę pojeżdzić i zobaczymy;)))

 

moto przywiezione z Włoch jest.Nie jestem obiektywny i widzę go na razie w samych superlatywach. Pewnie rzeczywistość na wiosnę zweryfikuje moje podejście.Myślicie,że spali więcej niż 12??? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to,że są płaskie przepustnice ,wszystkie ciągnięte jedną linką poprzez listwę.Uwierz mi, nie jest lekko pociągnąć za rollgaz :flesje:

 

a właśnie może zrobimy ściepę narodową i może jakiś kącik olejaków?? Widziałem z bandziorami coś takiego,No chyba,zeby podłączyć się tam....Co myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :crossy: jeździłeś takim może??

 

ej,no nic nie mogę wylookać z tą serwisówką.Nadmienię również,ze jestem komputerowym baranem-mam go od niedawna.Pomożecie?? :)

 

http://www.blackbears.ru/manual/files/Suzu...pair_Manual.zip

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie olejak to najlepsze moto za ta kase u nas ludzie co katuja jezdza tylko tym i nie ma ze nie chodzi..Poprostu tego motoru nieda sie zabic tak jak kolega mowil wczesniej bez rozgrzania paluja do skonczenia opony i na drugi dzien odpala od dotyku

I popatrzcie na stuntoerow na czym smigaja... z tego co wiem od sledzia mial juz 2 olejaki i teraz kupił nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...