Skocz do zawartości

Pochwal się ZAJC!!!


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czym tu się chwalić :icon_rolleyes: miał jedyną niepowtarzalną szansę, żeby kupić prawdziwy motocykl :buttrock: (i już nawet nieważne, że miała to być Chónda :icon_rolleyes: ) a kupił...... ................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czopka :icon_rolleyes: :bigrazz:

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym tu się chwalić :icon_rolleyes: miał jedyną niepowtarzalną szansę, żeby kupić prawdziwy motocykl :buttrock: (i już nawet nie ważne, że miała to być Chónda :icon_rolleyes: ) a kupił...... ................

czopka :icon_rolleyes: :bigrazz:

czopek czy nie czopek-wazne ze zapie**ala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapie**ala :D

 

No to pięknie się pan nam tu przedstawił przed milionami czytaczy... :D

 

Napisz coś bom niedoinformowany. To jakieś Fazerzysko???

 

P.S. Po zajeżdżonej SF to wszystko zapie**ala jak rakieta.

 

a czym tu się chwalić :icon_rolleyes: miał jedyną niepowtarzalną szansę, żeby kupić prawdziwy motocykl :buttrock: (i już nawet nieważne, że miała to być Chónda :icon_rolleyes: ) a kupił...... ................

czopka :icon_rolleyes: :bigrazz:

 

A widzę, że Ty czopka sprzedał. Any plans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie się pan nam tu przedstawił przed milionami czytaczy... :icon_rolleyes:

 

Napisz coś bom niedoinformowany. To jakieś Fazerzysko???

 

P.S. Po zajeżdżonej SF to wszystko zapie**ala jak rakieta.

A widzę, że Ty czopka sprzedał. Any plans?

Wycieczki w strone mojej pieknej Cebuli to zapewne li tylko Twoja zazdrosc powoduje...

Co do Twojego niedoinformowania-fazerzysko w tysioncu :bigrazz:

Tym razem nie masz czego zazdroscic-dwójka padnięta, pali litr oleju na sto kilometrow,jak to Yamaha :icon_rolleyes: :icon_rolleyes: :buttrock:

Edytowane przez zajc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzę, że Ty czopka sprzedał. Any plans?

 

generalnie tylko dwa sprzęty wchodzą w rachubę CBR600RR :buttrock: lub CBR1000RR :crossy: :bigrazz:

 

 

a tak na serio to chciałAbym dziksa 3/4 K6/7 ale 600-tkę też chętnie przygarnę :wink:

 

 

pees a tak na serio Zajc to czemu jamochłon a nie jakaś chońdziewka :) łokazja siakaś :banghead: i pytanie dodatkowe masz już coś przed nazwiskiem czy jeścio niet :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie tylko dwa sprzęty wchodzą w rachubę CBR600RR :buttrock: lub CBR1000RR

 

a tak na serio to chciałAbym dziksa 3/4 K6/7 ale 600-tkę też chętnie przygarnę :wink:

pees a tak na serio Zajc to czemu jamochłon a nie jakaś chońdziewka :) łokazja siakaś :banghead: i pytanie dodatkowe masz już coś przed nazwiskiem czy jeścio niet :lalag:

Fazi podobal mi sie od zawsze-przyzwyczailem sie do tej pozycji "ynteligenta na kiblu" :bigrazz:

Tylko szkoda ze wieje na nim bardziej niz na golasie :crossy:

Przed nazwiskiem to ja mam tylko imie i kurde na razie nie zanosi sie na nic wiecej...No chyba ze "sir" mi zaczna mowic :P A jak tam u Ciebie?

Co do Giksa-to planujesz kupic czy chcialbys kupic?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazi podobal mi sie od zawsze-przyzwyczailem sie do tej pozycji "ynteligenta na kiblu" :D

Tylko szkoda ze wieje na nim bardziej niz na golasie ;)

Przed nazwiskiem to ja mam tylko imie i kurde na razie nie zanosi sie na nic wiecej...No chyba ze "sir" mi zaczna mowic :P A jak tam u Ciebie?

Co do Giksa-to planujesz kupic czy chcialbys kupic?;)

 

palnuję i kupię :icon_twisted: i jeszcze przyjadę do was w odwiedziny pościgać się z F16 i F1000 :cool:

 

 

pees no ja to już jestem po tuningu (własnej osoby) od 17 stycznia tego roku :buttrock: więc przestań się mazać tylko do roboty :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pogratuluję. GRATULACJE :icon_mrgreen:

 

No i widzę że chyba jakaś obrona się szykuje? Ja po swojej chyba jeszcze mam kaca :icon_evil: ale świetne uczucie jak już ma sie za sobą. No i zawsze można kazać się nazywać magistrem inżynierem :icon_evil: (możesz gówno robić i nieźle żyć :() Czego sobie i wszystkim wam życzę :(

 

Szerokosci i udanego sezonu na nowym sprzęcie.

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...