Skocz do zawartości

pusty wydech w enduro dt


Gość xsyniu147
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xsyniu147

witam

wiem ze byl temat ale o wyjazd w inny kraj a ja pozostaje w pl :) ...

wiec tak chce zrobic sobie pusty wydech do dt 80 lc2 ale to halasuje chcialem se na takim troche posmigac w zime i mam pytanie czy policja moze sie doczepic :flesje: i tak sie doczepi ale jak zlapią to co gadac jakie są prawa itp ile max moze byc db ?... wiecie chcialem sie poczuc jak prawdziwy mx :buttrock: lol xD to jak moze tak byc czy nie bardzo ?

 

p.s nie asz tak mocno pusty wloze troche waty szklanej ale i tak bd glosny ;D :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl do 125 ccm nie może przekroczyć 94dB. Powyżej tej pojemności norma jest max 96dB

Oczywiście, że policja może się "doczepić" i zabrać dowód. A wystarczy do tego stwierdzenie że zagraża BRD/porządkowi ruchu/środowisku. A nawet nie tyle stwierdzenie co uzasadnione przypuszczenie.

Edytowane przez sebastian zg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jak policja może zabrać dowód może sobie tylko swtierdzić.Musi to chyba czymś poprzeć jakimś badaniem hałasu, tak sie robi jak sa szyby za mocno przyciemnione muszą żemirzyć przyrzadem i dopiero moga zabrać.

No niby tak, ale jak podejść do zdania: "uzasadnione przypuszczenie".

Jeśli policjant weźmie miernik to już nie jest przypuszczenie tylko pewność (ze dobrze lub źle).

A jeśli nie ma miernika to moim zdaniem może zabrać za samo przypuszczenie - a uzasadnić je bardzo łatwo: na ucho policjant stw. że jest głośniej niż w innych moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale jak podejść do zdania: "uzasadnione przypuszczenie".

Jeśli policjant weźmie miernik to już nie jest przypuszczenie tylko pewność (ze dobrze lub źle).

A jeśli nie ma miernika to moim zdaniem może zabrać za samo przypuszczenie - a uzasadnić je bardzo łatwo: na ucho policjant stw. że jest głośniej niż w innych moto.

No to straszna frajernia jak tak jest bo u mnie kilku policjantów mnie nie lubi i mój moto głośno chodzi i on sobie stwierdzi że za głosno chodzi i mi dowód zabierze.Moge mu ewentualnie pokazac TUV w niemieckim brifie że spełnia normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak bym chcial kupic wydech gianeli albo swój wybebeszyc w celu zwiekszenia mocy i trcoche lansu to co juz nie posmiga sie ? np do miasta itp ?

Myślisz że jakaś dupa poleci na ku**ewsko głośny, niesamowicie pierdzący dźwięk DT80 na pustym wydechu?? :D :D A może chodzi o kolegów? :) Błagam, nie rób takiej wioski, jak już chcesz coś zrobić z wydechem to zrób to porządnie, albo kup to Gianelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...