Skocz do zawartości

Suzuki 50 katana


majkel*M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam zamiar kupic jakiegos skuterka na wiosne i tu jest problem bo nie wiem za bardzo jakiego.Do max 3 tys. Mysle własnie o katanie.I tu prosaba o oceny tego pojazdu. I czy nie jest zamały gabarytowo.Mam 180 cm wzrostu..Inne opcje to speedfigt ,rs.Co wybrac wedle nieezawodnosci osiagów serwisu itd . Z gory dziekuje i pozdrawiam

Edytowane przez majkel*M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

hmm zajmuje się sprzedażą skuterów jak co daj znać coś fajnego dostaniesz u mnie a tak jeśli chodzi o opinie to co jest firmowe to jest na pewno dobre ,katana sprzedaje się jak bułeczki super skuter naprawdę rzadko się psuje b dobry skuter ,reugos spidfait mm tez super bryka ,aprilka jak już to na gaźniku choc na wtrysku miało lepszy odjazd ma ale awaryjny jest .to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepszą propozycję. Pozbieraj trochę kasy do wiosny i chętnie oddam Ci swoje cacko (za pieniążki oczywiście). Gwarantuje, że będziesz zadowolony. Ja mam 187 cm wzrostu i daje rade, no i moc 15 zamiast 5Hp :buttrock:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepszą propozycję. Pozbieraj trochę kasy do wiosny i chętnie oddam Ci swoje cacko (za pieniążki oczywiście). Gwarantuje, że będziesz zadowolony. Ja mam 187 cm wzrostu i daje rade, no i moc 15 zamiast 5Hp :D

 

pzdr

Niestety to musi byc 50.TAk normalnie to bym igdy nie kupił odkurzacza ;) Ale zostałem pozbawiony prawka i nie mam wyjscia narazie

 

Dzieki za odpowiedzi i co szukam dalej czegos nadającego sie do sprawnego poruszania miedzy katamaranami. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał Katany własnie ze wzgledu na to że jest dosyć mała i dłuższa jazda może być troszke męcząca.

 

Jeżeli myślisz o Aprili Sr - broń boże nie bierz DiTecha, czyli nie bierz wersji z wtryskiem. Ludziom takie cuda się w nich dzieją, że szkoda nerwów.

 

Ja bym patrzył albo na Srke zwykła, Speedfighta, albo coś z Yamahy - Rox/Neos.

 

Pozdro :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam aprilie sam mam;] ale nie Di Tech :wink: ja mam najstarsza wersje z 1995 i narawde do dzisiaj plastiki sa w dobrym stanie(prucz kilku miejsc:P) i ogólnie jest w zajebistym stanie:D pozdro:)

Edytowane przez speeeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katana jest najwolniejsza z calego towarzystwa ,jest wszedzie blokowana.Dla mnie SR na gazniku jest najlepsza bo ma osiagi takie jak aerox ,a zawieszenie od niego duzo lepsze.Speed jest pomiedzy.Wszystkie sa niezawodne i dobrze wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem i minusem w katanie jest zawieszenie.

Upside down czy jak to sie pisze.

Twarde, dobrze sie to prowadzi nawet chociaz osiagami nie grzeszy.

Twarde, nie wygodne na dluzsze trasy, bola nadgarstki

Speedfight 2 jest ok. Mozna tanoi wyrwac dobry model.

Osiagi Katany .... Rozblokowana 65 po prostym bez zadnej ingerencji w silnik oprocz odblokowania. Bez zadnych zmian rolek i tym podobnych. Musze powiedziec za to, ze przyspieszenie ma calkiem dobre ii fajnie idzie na kolo. Z wygladu nawet mi sie podoba ale Peugeot powala go osiagami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...