Skocz do zawartości

zdalem prawko


Sofik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja wczoraj tez zdalem prawko "B" za pierwszym podejsciem. :clap:

 

A jak jest z odebraniem plastiku? Bo juz nie pamietam jak to bylo 2 lata temu jak "A" robilem? Zdalem i po prostu czekam na dokument az bedzie w urzedzie, ide tam, place i dostaje prawko, czy moze najpierw musze wplacic gdzies kase zeby w ogole "produkcja" mojego plastiku ruszyla? pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z odebraniem plastiku? Bo juz nie pamietam jak to bylo 2 lata temu jak "A" robilem? Zdalem i po prostu czekam na dokument az bedzie w urzedzie, ide tam, place i dostaje prawko, czy moze najpierw musze wplacic gdzies kase zeby w ogole "produkcja" mojego plastiku ruszyla? pozdro.

 

Czekasz na odbior.

Zadzwon do swojego urzedu miasta 2 tygodnie od daty zdania egzminu i popros z wydzialem komunikacji.

Tam zapytaj sie czy Twoj plastik juz jest do odebrania.

Przyjezdzasz z dowodem, starym prawkiem i cos kolo 100 PLN. Odbierasz prawko w okienku.

 

Pozdro i wesolych swiat WSZYSTKIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekasz na odbior.

Zadzwon do swojego urzedu miasta 2 tygodnie od daty zdania egzminu i popros z wydzialem komunikacji.

Tam zapytaj sie czy Twoj plastik juz jest do odebrania.

Przyjezdzasz z dowodem, starym prawkiem i cos kolo 100 PLN. Odbierasz prawko w okienku.

 

Pozdro i wesolych swiat WSZYSTKIM

 

A widzisz zrobilem inaczej. I tak musialem odebrac twardy dowod od Bandziorka, to przy okazji sobie zaplacilem za prawko. Z tym dowodem wplaty poszedlem do pani w specjalnym pokoiku, ktora przyjela ode mnie dowod wplaty i powiedziala, ze prawko za 2 tygodnie do odbioru. I jeszcze wspomniala, ze zostalo wyslane do mnie pismo, zebym zaplacic za wyrobienie dokumentu :bigrazz: Czyli nie dzialaja tak strasznie wolno.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje

Dzieki wszystkim za gratulacje ! ;)

 

powtarzam: zdalem prawko na samochod, na motocykl mam od dawien dawna. ;)

 

Nigdy wczesniej nie bylo potrzeby (ani mozliwosci) jazdy samochodem, wiec nie robilem prawka na fure.

 

Powiedzialem egzaminatorowi, ze mam prawo jazdy na motocykl i choc pare razy pojechalem naprawde do bani w trakcie egzaminu to egzamin zakonczyl sie wynikiem pozytywnym.

 

Aha i jeszcze jedno ...te popierniczone historie jak to ciezko jest zdac egzamin na prawo jazdy to bujda.

 

Egzaminator de facto patrzy tylko na jedno: Czy myslisz i czy sie rozgladasz na drodze !

 

Wniosek: MYSLEC I ROZGLADAC SIE! ...motocykle sa wszedzie !

 

PS ...i kur%a wolniej !!!! :)

Edytowane przez Sofik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...