Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

Po lewej stronie, na ramie jest naklejka informacyjna. w jej pkt. 3 napisane jest: HM72KW - ktos wie co to moze znaczyc.

Francja ma juz od 1986 roku ograniczenie mocy w motocyklach, wiec Twoja XX NAPEWNO jest "zdlawiona"

 

Nie chcialbym zeby miał 100 KM

Nie masz,

masz 98 KM.

Smutne, ale prawdziwe.

 

Poz. 3 to pewnie jakies kryzy w dolocie. A 11? Czyzby to moduł?

Dokladnie.

 

 

wywalenie kryz z dolotu przy pozostawieniu modułu da cos?

Nie. Musisz wymienic CDI.

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Adam nie zgadzam sie z ostatnim stwierdzeniem, wywalenie kryz z dolotu przywraca moc, nie wiem czy w 100% ale daje to naprawde duzo. Wiem z autopsji w XX '00 Francuz.

Mialem identyczny problem gosciu z HONDA SAN powiedzial ze absolutnie nie mozna wyciagac kryz z dolotu bez zmiany modulu, a inny gosc tez motomechanik powiedzial ze mozna i ze byc moze calej mocy to nie zwroci ale jakies 95%spokojnie. Wczesniej byl problem poleciec 245 teraz zaden problem 285 a moto chce wiecej. (nie ma zadnych problemow z praca silnika, spalaniem, odpalaniem ect.)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Powroce do tematu ladowania. Temat byl i czytalem. Aku padl do konca, jest nowy. Naladowalem,podlaczylem i uruchomilem silnik. Po odlaczeniu baterii sinik gasnie. Regulator? Kupic od razu, czy szukac jakiejs innej przyczyny, szyszczenie zlaczek itp.Nie robilem pomiarow, nie mam miernika. Dodam , ze po dluzszej jezdzie aku jest ok, ale nie po miejskiej jezdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Po odlaczeniu baterii sinik gasnie.

:eek:

Najprostszy sposob zeby sobie spalic CDI i ewtl. jezeli jest to elktroniczny licznik.(o zarowkach nie wspomne)

Aku sie nigdy nie odlaczy przy chodzacym silniku, bo jezeli, jak sam przypuszczasz regulator jest walniety, to elktronika nie wytrzyma napiecia rzedu powyzej 30V, bo tyle daje pradnica.

 

 

 

 

Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo ludziska

 

mam pytanko , czy lusterka w XX sa skladane ? czy tylko przykrecane do czaszy ?

 

Jakim spalaniem zadowala sie model na wtrysku ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo ludziska

 

mam pytanko , czy lusterka w XX sa skladane ? czy tylko przykrecane do czaszy ?

 

Jakim spalaniem zadowala sie model na wtrysku ?

Lusterka są składane.

Mój z 2001 spala w okolicach 6,5/7 - zależy ;)

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,5/ 100Km

 

(pomiar na odcinku ok 600 Km w trasie - przelotowa w okolicach 160 Km/h Z czego jakies 400 Km zrobione na trasie z pasazerką i sakwami. w tym 100 Km autostrady przelotowa 200.)

Edytowane przez niki_lauda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge poszukac dokładnej informacji na temat przestawienia licznika predkosci z mil na km, odłaczyłem ako i mam mile:(, kiedys juz to jakims cudem przestawiłem , a teraz nie moge sobie poradzic, prosze o pomoc

 

Wciśnij dwa przyciski na raz i chwilę przytrzymaj.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem na rozpoczęciu Rajdu Katyńskiego w W - wie. Jeden motocyklista z plecakiem wybrał sie na xx. Zobaczymy jak xx daje sobie rade na wschodnich drogach Litwy, Białorusi, Rosji i stepach Ukrainy, a może ktoś był xx w tamtych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam XX -y. Mam mały problem Zarejestrowałem się na clubie owners CBR-XX i nie mogę się zalogować :banghead: bo nie dostałem klucza aktywacyjnego. kom. informuje, że wysłał na adres [email protected] a mój adres jest [email protected] możliwe ze przy wpisywaniu adresu wrzuciłem (w). Widziałem że niektórzy jestaście tam -wysłał by ktoś e-maila do administratora - lub porada jak poprawić :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam XX -y. Mam mały problem Zarejestrowałem się na clubie owners CBR-XX i nie mogę się zalogować :banghead: bo nie dostałem klucza aktywacyjnego. kom. informuje, że wysłał na adres [email protected] a mój adres jest [email protected] możliwe ze przy wpisywaniu adresu wrzuciłem (w). Widziałem że niektórzy jestaście tam -wysłał by ktoś e-maila do administratora - lub porada jak poprawić :buttrock:

 

Poszło!

 

Wkleiłem do admina Twojego posta, może coś poradzi, ale pewnie po weekendzie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem na rozpoczęciu Rajdu Katyńskiego w W - wie. Jeden motocyklista z plecakiem wybrał sie na xx. Zobaczymy jak xx daje sobie rade na wschodnich drogach Litwy, Białorusi, Rosji i stepach Ukrainy, a może ktoś był xx w tamtych stronach.

 

Witam

 

Ja równiez zarejestrowałem się na tym samy forum tylko mam inny problem.

 

Mam dwa kompy jeden w domu a drugi w pracy. W domu działa poprawnie, a w pracy dostaję komunikat, że jestem wyrzucony z forum i mam skontaktować się z adminem. Pisałem do niego chyba 20 razy i nic. Proszę o pomoc w tej sprawie. nick taki sam jak tutaj ssmolen lub smoeln. IP komputera z którego nie działa mój profil to 79.189.128.158

 

Wielkie dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...