Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

Sam napinacz,tutaj to okolo 50-60 $,sama wymiana zajmuje 5 minut,znajduje sie on z prawej strony bloku.

 

Napinacze lancucha to slaba strona XX,kiedys jezdzilem z zapasowym,ale teraz mam manualny i swiety spokoj.Aczkolwiek nie jest to rozwiazanie dla kazdego.

 

Rozumiem, że z wymianą powinienem sobie sam poradzić z podstawową wiedzą o mechanice! czy lepiej skożystać z warsztatu! P.S Może ktoś poleci mi solidny i terminowy warsztat w Warszawie, najchętniej Wawer, lub okolice. bo z tego co korzystam termin i słowo na kiedy moto bendzie gotowe nie istnieje!

 

Pozdrawiam ZUBIxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest debilnie prosta,dwie sruby mocujace napinacz do bloku,nastepnie nalezy wyciagnac plytka blokujaca popychacz w nowym napinaczu,i przlozyc srube zaslepiajaca z starego napinacza w nowy.

 

Wazne aby nie odblokowac nowego napinacza zanim nie jest przykrecony do bloku.

 

Jezeli jestes w stanie np.naciagnac lancuch to i dasz rade z wymiana napinacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest debilnie prosta,dwie sruby mocujace napinacz do bloku,nastepnie nalezy wyciagnac plytka blokujaca popychacz w nowym napinaczu,i przlozyc srube zaslepiajaca z starego napinacza w nowy.

 

Wazne aby nie odblokowac nowego napinacza zanim nie jest przykrecony do bloku.

 

Jezeli jestes w stanie np.naciagnac lancuch to i dasz rade z wymiana napinacza.

Dzięki za poradę! Czy muszę spuszczac olej, czy jak pochylę na boczną stopkę to wystarczy.

 

Pozdrawiam

ZIBIxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie względem uchwytów na bagaż, które są standardowo zamontowane w każdym XX. Czy istnieją jakieś kufry, które można było by zamontować na tych uchwytach? Była by to świetna sprawa, bo nie trzeba by było szpecić motocykla jakimiś stelażami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam
Czy istnieją jakieś kufry, które można było by zamontować na tych uchwytach?

 

a na jakich uchwytach ty chcesz jakies kofry zamontowac ??

Nie kapuje.... :banghead:

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam

Przeciez to sa haki do zapiecia "siatki" albo co najwyzej plecaka, ale nie kofrow.

Na kofry potrzebujesz stelaz, zawsze.

Bynajmniej ja nie znam innego systemu.

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...