Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

Po weekendzie będę miał Yoshimurę RS-3 w wersji stalowej oraz karbonowej. Nówki!

Jak ktoś jest zainteresowany to proszę pytać na priva.

 

Grają aż miło, prawdziwa muzyka.

Wiem bo sam mam takie. :flesje:

 

Yoshimura RS-3

Edytowane przez Świeżak1100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o regulator napięcia. Ostatnio dowiadywałem się o regulator z radiatorem (nieoryginalny) do CBR 600 F2 w Olek Motocykle ( http://www.olekmotocykle.pl/ ), mieli od ręki. Nie wiem czy do XXa jest taki sam, ale jeśli nie to może też będą mieli.

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie powinło być i niech ci kitów nie wciska że ten typ tak ma .

Jak puścisz kierownice moto ma jechać prosto :icon_biggrin:

JOSHIMURA coś onich słyszałem, ż są ok, ale osobiście nie znam ich brzmienia na xx-sieTe stalowe ładnie wyglądają (mam xx w tym kolorze) za jakie pieniądze można mieć nówki? Bendę wdzieczny za info! P.S czy jashimura nie ma problemu żułknięcia, jak orginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jako świeży posiadacz XX mam kilka pytań.

 

1. Jak wygląda oryginalny regulator napięcia, czy ma zamontowny radiator (mój ma, nie wiem czy to oryginał, czy podróba) może jakiś link do fotki...

 

2. Chciałem spytać o wibracje silnika, silnik o ile wiem ma wałki wyrównoważające i jest przykręcony na stałe do ramy. Czy wasze motocykle wibrują podczas jazdy? Bo mój trochę tak (mam nie wywarzone tylne koło, może to od tego).

 

Pozdrawiam Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeszcze nie zdążyłem wszystkiego porobić. Motocykl nabyłem drogą zamiany za GSX-R 1100W, widać że miał świeżo malowane felgi i założone "nowe" opony, ale wyważone to juz nie. Jak na razie wyważyłem przednie koło i jest duża poprawa wzgledem tego co było. Zaraz po zakupie wróciłem tym motocyklem 400 km i wtedy to dopiero drgało.

Mój jest z 99 gaźniki, czy ten regulator z radiatorem jest lepszy, czy należy poczynic jakieś zabiegi aby go uchronić przed spaleniem, a może od razu kupić nowy na zapas?

 

Pozdrawiam Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% owej mozliwosci nie ma, ale co mozna zrobic to;

zlaczke (wtyczke) pomiedzy pradnica a regulatorem "wyciac" i kable zlutowac razem.Tam przewaznie powstaja z czasem straszne opory.

Pod sam regulator, sprawdzic czy plasko przylega do tej blachy na tylnej ramie, i evtl. przesmarowac powierzchnie kontaktu z rama, normalna pasta termoprzewodzaca (taka jak do procesorow do kompa) chodzi o to aby jak najlepiej odprowadzic od niego cieplo.

 

Wywaz kola, bo sie zabijesz albo zajedziesz lozyska na kolach.

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoshimura - chyba nie powinna. :)

Marka zobowiązuje. :crossy:

Szczególnie te karbonowe. :banghead:

 

To dobra oferta cenowaza te Yasimura! Krucho u mnie narazie z czasem, żeby przelecieć się do Katowic. może uda mi się zauważyć xx-sa z tkim wydechem to posłucham!!! jestem wstępnie zainteresowany.

 

pozdrawiam

ZIBIxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra oferta cenowaza te Yasimura! Krucho u mnie narazie z czasem, żeby przelecieć się do Katowic. może uda mi się zauważyć xx-sa z tkim wydechem to posłucham!!! jestem wstępnie zainteresowany.

 

pozdrawiam

ZIBIxx

1

 

Grzmią aż miło. Różnica jest kolosalna.

No i wyglądają dużo lepiej.

I jest jeszcze jeden plus. Oryginalne wydechy dużo bardziej odstają od motocykla i tył jest szerszy od rozstawu lusterek. Poza tym ogólnie sa bardzo masywne.

Yoshimurki są zgrabniutkie i ładnie przylegają do motocykla zmniejszając szerokość tyłu o około 20 cm.

 

Fotki: tył i boczek

Edytowane przez Świeżak1100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy dwoch kolek,a w szczególności xx .Sam tez przesiadlem sie z f4 na xx 2002 srebrny w tym sezonie.Pozdrawiam Krzysztof

Edytowane przez krzy0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...