Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Mam założoną na tylnym kole opone 190/50/17, i mam tez ten dodatkowy blotnik zaraz nad kołemi odległoś między oponą a tym blotnikiem nie przekracza 1 cm, chce wymienić oponę na METZELER ME Z1 190/50ZR17 . Potrzeboje podpowiedzi ponieważ standardowo sa montowane 180/55/17 i czy nowa opona wieksza nie będzie obcierac. czy miał ktośprzypadek uszkodzenia tego błotnika oponą? :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jeździłem na 180 a powiem szczerze że 190 bardzo pięknie się prezentuje na moto, i tak jest to duże moto a z 190 to naprawde sie duże robi:) pytam bo jeżeli ma mi sie pogorszyc trakcja to zmienie na 180. pytanie kolejne w takim razie czy opona 180/55/17 wejdzie pod ten błotnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich uzytkowników XX-a. Od grudnia takze dołączyłem do tego zacnego grona :buttrock: i w związku z tym miałbym prośbe. Czy ma ktoś serwisówke po polsku do xx.(mój jest z 2004 roku,czyli na wytrysku :icon_mrgreen: ),przekopałem cały temat i znalazłem pare linków ,ale już niestety nie działają.Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich uzytkowników XX-a. Od grudnia takze dołączyłem do tego zacnego grona :buttrock: i w związku z tym miałbym prośbe. Czy ma ktoś serwisówke po polsku do xx.(mój jest z 2004 roku,czyli na wytrysku :icon_mrgreen: ),przekopałem cały temat i znalazłem pare linków ,ale już niestety nie działają.Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :notworthy:

Witam. Niestety nie ma książki serwisowej do XX w języku polskim. Jeśli chcesz po angielsku (99-2002r) to zapraszam na moją stronę CBRXX

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam xx od dwoch tygodni w sumie nie znam tej maszyny, chce tego sezonu jechac na chorwacje w zwiazku z tym mam pytanie: na co zwrocic uwage przy przygotowaniu xsy do takiej dalekiej podruzy? co z tym nieszczesnym regulatorem napiecia, mozna go jakos sprawdzic w jakim jest stanie, czy moze profilaktycznie wymienic, lub kupic na zapas? POZDRAWIAM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety nie ma książki serwisowej do XX w języku polskim. Jeśli chcesz po angielsku (99-2002r) to zapraszam na moją stronę CBRXX

Pozdrawiam

 

 

Byłem...Zobaczyłem...Sciągnołem... :wink: Dzięki

 

Szkoda że niema polskiej serwisówki,a może warto by popytac się w ASO?

 

 

"co z tym nieszczesnym regulatorem napiecia, mozna go jakos sprawdzic w jakim jest stanie, czy moze profilaktycznie wymienic, lub kupic na zapas? "

 

 

Wydaje mi się że najbezpieczniej kupic na zapas i wozic ze sobą jak sie jedzie gdzieś dalej.A nawet jak będziesz kiedyś zmieniał motocykl i nie będziesz musiał do tego czasu go wymienic to napewno spokojnie go sprzedasz, bo regulatory w hondzie to bardzo chodliwy towar :icon_mrgreen: .Przynajmniej ja tak zrobie po przygodach z regulatorem w VFR-ce.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony pod tylnym plastikiem. Jak dobrze lookniesz jak zdejmiesz siedzenie to go widać, zależy który rocznik, do 2000r to taki prostokąt przykręcony z boku do stelarza pod siedzeniem, w nowszych chyba już jest użebrowany ale też w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem xx-a od 3 dni:D przyznam że jazda po lodzie i śniegu jest co najmniej extremalna:)

 

mam inne pytanie

 

Przeczytałem od deski do deski cały temat i zauważyłem sporo informacji na temat koszyka sprzęgłowego.

Sprawdziłem to jak narazie na zimnym silniku i zauważyłem że jak jest zasprzęglone silnik pracuje dużo głośniej ale jak wysprzęgle to cisza i spokuj. Ale zastanawia mnie jedna sprawa-jak załączę 1 bieg i moto stoi na stopkach centralnych to aż nim rzuca jakby się coś przycinało. Na moment jest ok a za moment znowu nim trzęsie i wystepują charakterystyczne stuki-jakby coś się zacinało.

 

Jak przejechałem 2km od starego właściciela do domu nie zauważyłem nic takiego podczas jazdy, ale własnie w garażu kiedy poszedłem podziwiać wpadłem na pomysł załaczenia silika i wrzucenia jedynki na stopkach i... tak jak opisałem

 

Motor rok 97 podobno 40tys km ale sprzedawca znany i zaufany(chyba)

 

Może jakieś propozycje??

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Artur

Edytowane przez ssmolen007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...