Skocz do zawartości

Czarna propaganda


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moto jest po to zeby poczuc predkosc pod stopami

 

No mam troche inna opinie ale jezeli tak doswiadczony motocyklista to mowi to chyba cos w tym musi byc :notworthy:

 

Tak apropo moje przynajmniej tyle licznikowo nie idzie ale zdarza sie te 2,8 ( prawdziwe ) w podobnych warunkach rozwinac. Nie wyprzedzam jednak z prawej strony ani jak Ghost. Wiec czy jest to madre ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to naprawde jakiś lepszy świr, a tu poprostu koleś który sobie lato po normalnych drogach, jak kogoś to przeraża niech odnajdzie filmiki z " Czarnym Księciem " ( lub jakoś tak ) z Paryża.

 

 

 

taki sposob jazdy zdecydowanie nie jest normalny, i nie ma co się dziwić... po czyms takim mozna wyrobić sobie opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajny filmik. Wyglada jakby kolo sobie zrobil przejazdzke w niedzielne popoludnie :icon_mrgreen:

 

A ogolnie to ja mam juz w dupie co sobie mysla o motocyklistach wszelkiego rodzaju frustraci.

Moga mowic ze jezdze 300 kmh na jednym kole miedzy samochodami w miescie a mi to zwisa.

Mnie i znajomym sie jazda motocyklem podoba i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

taki sposob jazdy zdecydowanie nie jest normalny, i nie ma co się dziwić... po czyms takim mozna wyrobić sobie opinie...

 

Z symbolu/logo RTL dobre 10 lat temu. Chyba " lepszy " od Ghost Rider'a. Dla tych co nie znaja histori, podczas " niedzielnej przejazdzki " wbil sie w korek. dodal gazu ( by podobno ) nie siedziec w wozku inwalidzkim i zginal na miejscu.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z symbolu/logo RTL dobre 10 lat temu. Chyba " lepszy " od Ghost Rider'a. Dla tych co nie znaja histori, podczas " niedzielnej przejazdzki " wbil sie w korek. dodal gazu ( by podobno ) nie siedziec w wozku inwalidzkim i zginal na miejscu.

 

:icon_arrow:

 

Żył szybko, wydawał dużo, czasu miał niewiele... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

taki sposob jazdy zdecydowanie nie jest normalny, i nie ma co się dziwić... po czyms takim mozna wyrobić sobie opinie...

 

Ładnie wymiata tyle że wpuścić go na Polską autostradę i napewno by mu ktoś zmienił pas przed nosem :icon_arrow: :icon_mrgreen:

 

We Francji ludzie raczej cześciej patrzą w lusterka bo motocykli tam bez liku więc są bardziej wyczuleni.

 

W Polsce by "zabili" chłopaka raz dwa :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z symbolu/logo RTL dobre 10 lat temu. Chyba " lepszy " od Ghost Rider'a. Dla tych co nie znaja histori, podczas " niedzielnej przejazdzki " wbil sie w korek. dodal gazu ( by podobno ) nie siedziec w wozku inwalidzkim i zginal na miejscu.

 

:clap:

 

Warto, tez dodac ze Ghost go pobil w tym slynnym wypadzie w Paryzu....

 

http://pl.youtube.com/watch?v=v9BofCzc80U

http://pl.youtube.com/watch?v=K85XuOJiqvQ

 

Ma ktos wiecej info o ksieciu ? jakies www ? PL albo UK.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, tez dodac ze Ghost go pobil w tym slynnym wypadzie w Paryzu....

 

http://pl.youtube.com/watch?v=v9BofCzc80U

http://pl.youtube.com/watch?v=K85XuOJiqvQ

 

Ma ktos wiecej info o ksieciu ? jakies www ? PL albo UK.

 

Zobacz jakim motocyklem, z jaka moca jezdzi/l Ghost a jaka Black Prince. Zalozmy, ze roznica byla jedynie 50 km/h dziwi Ciue to ?

 

Sprawdz sobie jeszcze

 

Face the power i czas Ghost Rider'a na torze w Nürburgring'u i ciekawe co powiesz ?

 

:clap:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee, tam takie typowe "kto ma dłuższego"

No, ale co kto lubi.

 

P.S. A propos autora wątku - to że walimy orty to już ma być norma, ale nicki? Anihilować sie pisze przez H.......

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, czy to ważne, który lepiej wymiata? I Ghost i ten drugi to dwa debile. Każdy, który pogrywa tak jak oni jest debilem. Owszem, można popatrzeć ale w żaden sposób nie można twierdzić, że to fajne...

 

Tak jak Ghost się w końcu wbije w samochód, tak szybko odejdzie chwała jaki to on dobry wymiatacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...