Skocz do zawartości

jakie radio wybrać???


Meydey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dłuugim czasie, widze, że troche się zmieniło na 4um :P , ale wróćmy do tematu.

Czas wymienić oryginalne radio na nowe i lepsze :) , głośników nie mam zamiaru zmieniać.

Mam na ten cel jakieś 450zł.

Chciałbym dobre radio - nie jakąś tandetę, z dobrą jakością dźwięku, żeby dobrze ściągało fale, nie przerywało itd. :( , mogłoby jeszcze ewentualnie odtwarzać format mp3 i mieć funkcję regulacji siły głosu na przód - tył.

Szukałem forum na ten temat, ale niestety nic konkretnego nie znalazłem dlatego pomyślałem o Was :biggrin: może ktoś zna forum godne polecenia.

 

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi Tobie o lepsza jakosc dzwieku to lepiej za ta kase wyglusz drzwi i wymien glosniki na lepsze.Sprawdz tez kable-u mnie oryginalne kable do glosnikow przypominaly kabel telefoniczny....jakosc byla fatalna! Po wymianie na takie o wiekszym przekroju jest o niebo lepiej!Wygluszenie powierzchni blaszanych chociazby soudabandem(jedna z najtanszych opcji) zmienia tez bardzo duzo.Samo radio niewiele zmieni w kwestii jakosci dzwieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak chodzi Tobie o lepsza jakosc dzwieku to lepiej za ta kase wyglusz drzwi i wymien glosniki na lepsze.Sprawdz tez kable-u mnie oryginalne kable do glosnikow przypominaly kabel telefoniczny....jakosc byla fatalna! Po wymianie na takie o wiekszym przekroju jest o niebo lepiej!Wygluszenie powierzchni blaszanych chociazby soudabandem(jedna z najtanszych opcji) zmienia tez bardzo duzo.Samo radio niewiele zmieni w kwestii jakosci dzwieku.

 

Do tego kup radio Sony i bedzie super gralo...

 

Tylko kasy Ci nie starczy...

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP3 to już raczej podstawa i rozglądałbym się najchętniej za czymś co obsługuje karty SD/MMC bo CD'k to przeżytek, oczywiście można powiedzieć o lepszej jakości ale to i tak zastosowania amatorskie i można zawsze zrobić lepszą mp3rójkę z płytki.

 

Ostatnio jak się rozglądałem to jakaś znacząca firma (Kenwood albo Alpine) miał radia z mp3 na karty sd/mmc i tak chyba w tej kwocie to się mieściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sony nie polecam - naprawde:) jesli juz chcesz fajne granie to pioneer badz alpine ( osobiscie wybralbym to 2) sam tez smigam takim audi i musze powiedziec ze nie narzekam na jakosc radia concert (glosniki nokia naprawde fajnie graja)- jak tutaj zajc powiedzial - lepiej wygluszyc dzwi niz bawic sie w radio:) no ale to byl Twoj wyborek - pozdro - dobrze ze pioneer nie sony:)

Edytowane przez mauy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...