Skocz do zawartości

QRWA Zlot zimowy u PGRa! termin sie ustali przy flaszce:lol:


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OBLECH :arrow: :arrow: BLEEEEEEEEEEEEEEEE(a tu by sie przydała ikonka puszczania pawia.... :D )

drogi i kochan SHREK-u porsimy ładnie i grzecznie o takiego emota i pare innych :mrgreen:

 

Drogi' date=' kochany? 8O Podlizujemy sie................ :lol:

Pozdrawiam[/quote']

ja podlizuje?? no troszke ,może młoderatorem zostane i wtedy bede rzadził do woli ,w końcu to JA!! jestem tu najdłużej :mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mnie na necie nie było ale widze że już wszystko wyjaśnione:) Dual' date=' witaj w drużynie :D[/quote']

 

:D Dzieki EGONku' date=' przywitamy sie w Busiku przy flaszeczce!

A potem damy czadu u PGRka :twisted:

 

Pozdrowionka[/quote']

 

rozjebiem te wioche jak sie patrzy!! :D Piotluś?? ubezpieczyłeś miejsce imprezy?? bo jak nie to mam znajomego agenta ubezpieczeniowego :twisted: dostaniesz zniżke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdą sie odważni na popróbowanie świętokrzyskiego samogonu pędzonego w komórce pod schodami???? 70 voltów-wchodzi jak złoto. :twisted:

 

 

 

 

witam

 

 

zdaniem moim bedzie konkurs na najlepszy bimberek polski ( nie chodzi o % tylko o smak i zapach)

 

ja typuje na bieszczadzki jest najlepszy , przywioze probke w ilosci 3 litrow (slownie trzy litry)

 

pozdrawiam

i do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja typuje na bieszczadzki jest najlepszy ' date=' przywioze probke w ilosci 3 litrow (slownie trzy litry)

 

pozdrawiam

i do jutra[/quote']

aż 3 litry??? to my tam poumieramy!!! i niewyjedziemy do środy :mrgreen:

chyba jednak niewezme sprzeta bo sie niezdaże pozbierac do roboty na 2 zmiane w poniedziałek :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja typuje na bieszczadzki jest najlepszy ' date=' przywioze probke w ilosci 3 litrow (slownie trzy litry)

 

pozdrawiam

i do jutra[/quote']

aż 3 litry??? to my tam poumieramy!!! i niewyjedziemy do środy :mrgreen:

chyba jednak niewezme sprzeta bo sie niezdaże pozbierac do roboty na 2 zmiane w poniedziałek :D

 

To cienko, cienko - 3 litrom nie dasz rady :twisted: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

 

Pozdro wszystkim... jestem wqrzony bo pieprzy mi sie hardware w domu zasliacze modemy i inne duperele i przez cale swieta nie mialem dostepu do siec... :D

 

Teraz isedze w kafejce na linuksie ledwo to chodzi ale moze dojdzie ten post.

 

A wiec wszem i wobec sorki ze dopiero teraz ale z przyczyn wyzszych... mam nadzieje ze juz wszyscy wiecie ze spotkanie jest o 15 w Wegierskiej Gorce na parkingu pod sklepami. bedziemy czekac do godziny 16 na wszystkich a potem to juz wiecie co sie bedzie dzialo.. na miejscu juz mam dograna sprawe z noclegami nie ma problemu.

 

A wiec do jutra i juz szykuje watrobe :D AHA wszelkie pytania odnosnie dojazdu czy innych pie**ol przyjmuje przez nastepne 24 godziny na nr (podaje jeszcze raz) 609142557 :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było SUPER szkoda że tak krótko. Mam wrażenie że ze spotkania na spotkanie idzie nam coraz lepiej i zabawy są coraz lepsze :banghead: A może to poprostu jak zwykle u PGR-ka udana impreza ( on ma to w standardzie :banghead: ) Nie ukrywam ze trochę żal było tak wcześnie odjeżdżać. No w każdym razie Dzieki wszystkim ktorzy przybyli starym znajomym ktorych mogłem zobaczyc znowu po takiej przerwie jak i nowopoznanym z którymi było super :banghead: Na moje wlasne życzenie ale żałuje że nie posmakowałem śliwowicy :banghead: i specjału Dakoty ale sądze ze bedzie jeszcze okazja:) trzymcie sie wszyscy i BYLE DO WIOSNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie melduje.

Dotarłem do doma w jednym kawałku.

Rotenwasserowi(nowy nik Reda :twisted: ) dzieki za podwiezienie.

Ludziskom za zabawę dzieki serdeczne,teraz czekam na następne spotkanie.

Atmosfera nieziemska,kulig na kółkach-hardkor-szramer sie w Rambo bawił,ale mu nie wyszło i łbem sie z matką ziemią spotkał.

A naczelnym hasem imprezy będzie chyba okrzyk darka(dziwnie pobudzonego :mrgreen: )-Kto nie pije niech spier*ala! :twisted: :banghead:

Teraz szybko foty zapodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...