Skocz do zawartości

QRWA Zlot zimowy u PGRa! termin sie ustali przy flaszce:lol:


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No widze ze wszyscy sie juz szykują...:D

Konkrety za niebawem, nie mam teraz stalegop dostepu do sieci wiec nie moge sledzic na biezaco.

Trzeba bedzie zrobic liste i ustalic plan dzialania.

To tyyle pozdro z WRC i szykowac juz ryje na przepalanie:D

 

Also pozdrowienia tez z WRC od Poczwara (tego od peknietej torebki) hihi (stawowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

przekazuję wiadomość w im PGRa

1. dokładne dane odnośnie cen itp. jeszcze w tym tygodniu

2. Szramer - cytuję "nie pier... mi tu o jakimś weselu, masz stały dostęp do netu, więc przygotuj listę gości na 27(sobotę)" koniec cytatu- ważne!!! lista musi być zamknięta jak najszybciej, bo trzeba będzie wpłacić zaliczkę

to tyle na razie

 

pozdrowienia od poczwara i pgr z wrc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

przekazuję wiadomość w im PGRa

1. dokładne dane odnośnie cen itp. jeszcze w tym tygodniu

2. Szramer - cytuję "nie pier... mi tu o jakimś weselu' date=' masz stały dostęp do netu, więc przygotuj listę gości na 27(sobotę)" koniec cytatu- ważne!!! lista musi być zamknięta jak najszybciej, bo trzeba będzie wpłacić zaliczkę

to tyle na razie

 

pozdrowienia od poczwara i pgr z wrc[/quote']

 

wiec Szramer bierz sie do roboty .

Ty leniuchu cholerny , Tobie tylko wlasne przyjemnosci w glowie (laski i picie)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

przekazuję wiadomość w im PGRa

1. dokładne dane odnośnie cen itp. jeszcze w tym tygodniu

2. Szramer - cytuję "nie pier... mi tu o jakimś weselu' date=' masz stały dostęp do netu, więc przygotuj listę gości na 27(sobotę)" koniec cytatu- ważne!!! lista musi być zamknięta jak najszybciej, bo trzeba będzie wpłacić zaliczkę

to tyle na razie

 

pozdrowienia od poczwara i pgr z wrc[/quote']

 

wiec Szramer bierz sie do roboty .

Ty leniuchu cholerny , Tobie tylko wlasne przyjemnosci w glowie (laski i picie)

 

pozdrawiam

 

nie tylko, poszedl bidulka do pracy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja prawdopodobnie (sorki ze jeszcze nie moge potwierdzic na 100%) bede :notworthy:

ale to jest kwestia kilku dni musze wszystko poustalac i chcialbym znac przyblizone koszty!!! bez tego ani rusz!!!

takze czekam na orientacyjnie precyzyjne koszty i ogolnie mysle ze mozecie mnei wliczac ale jak mowilem na 100% powierdze pozniej!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz zdecyduj sie orientacyjne czy precyzyjne? :notworthy:

 

A tak powaznie mowiac: mam nadzieje, ze ceny nie beda typowo góralsko-sylwestrowe bo moze sie powazna czesc ludzi wyłamać - wbrew w pozorom warszawiacy nie sraja kasa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cany beda atrakacyjne nawet dla studentów :notworthy: listą zajme sie w weekenda i wszystko zjebowi przekarze ,niestety ostro pracuje ,przepychanki w urzedzie celnym i inne duperele to zajmuje sporo czasu że nawet brak na sen ,ale wezme sie za to..

DAKOTA -nie martw sie bedzie GITES!!!

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zagapilem sie a tu watek, jakze ciekawy, rozwinal sie do dosc duzych rozmiarow... :notworthy:

 

Nie chce mi sie czytac co tam ludziska napisaliscie na tych 6-ciu stronach, ale pewne jest ze pisze sie na taki zlocik na 100% i mysle ze namowie jeszcze jedna osobe (zmotoryzowana terenowo) na taka zabawe... Wiec jezeli tworzycie jakas liste to mozecie mnie pisac na 100% a co do drugiej osoby to dam znac pozniej...

 

Nie ma to tamto... mam pretekst zeby nowe klocki kupic :notworthy:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dla Ciebie warunek masz przyjechać motocyklem nieważne czy będzie snieg

heh' date=' wlasnie taki mam zamiar :notworthy: Oby bylo duuuzo sniegu. Im wiecej tym lepsza bedzie zabawa :notworthy:

 

Pozdrawiam[/quote']

to ja jade z Tobą ,znaczy za Tobą na sankach :twisted: :twisted:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...