Skocz do zawartości

ile kosztuje prawo jazdy kat. A1


Rekomendowane odpowiedzi

W Gdańsku 800zł + 50zł badania.

 

Potem jak robisz kat. A to jesteś zwolniony z teorii na egzaminie, więc odpadają Ci koszty nauki teorii w szkole jazdy oraz musisz wyjeździć 10 godzin a nie 20, więc też odpada Ci trochę kasy za 10 godzin :lalag:

 

Ogólnie rzecz biorąc jak to policzyłem, to wyjdę na 0 w porównaniu do nie robienia kat. A1 albo ew. na minus 100,200zł :)

 

Opłaca się, bo jazda na 125tce w porównaniu do skutera/50tki to zupełnie inna sprawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co to w ogole za glupia gadka?! Ludzie miejcie troche oleju w glowach! Prawko trzeba miec zawsze i wszedzie, a bez niego w ogole nie wsiadajcie na motor! Rozumiem, ze motocykle mozna kochac i do nich Was ciagnie, ale pewnych zasad sie nie przekracza!

 

Motor to nie zabawa, tu o wypadek nie trudno, tak samo jak i o smierc. Zeby jezdzic cackiem na dwoch kolkach trzeba miec prawo jazdy, bo to swiadczy o tym, ze jesli bylismy na tyle odpowiedzialni zeby je zdac i poswiecic te pol roku na nauke jazdy, to teraz mamy prawo jezdzic.

 

Ciesze sie, ze kat. A nie jest od 16 lat, chetnie bym sobie pojezdzil wieksza maszynka, ale nie raz w sytuacjach krytycznych widze, ze jeszcze duzo mam do nauczenia. A zabaweczke 125cm3 o wiele latwiej opanowac niz monstrualne 600cm3. Wystarczy usiasc na szescsete i juz wraznie kolosalne robi sam rozmiar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale niektórymi crossami można jezdzić po szosie

Co Ty mówisz?? :banghead: :)

Pokaż mi crossa, który ma homologację i można nim jeździć po ulicy?? :wink:

 

 

Ciesze sie, ze kat. A nie jest od 16 lat, chetnie bym sobie pojezdzil wieksza maszynka, ale nie raz w sytuacjach krytycznych widze, ze jeszcze duzo mam do nauczenia. A zabaweczke 125cm3 o wiele latwiej opanowac niz monstrualne 600cm3. Wystarczy usiasc na szescsete i juz wraznie kolosalne robi sam rozmiar...

Jeden mądry przynajmniej :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item282113760_ktm_4...el_rozruch.html

 

nie powiesz mi ze SX to enduro, a to, ze ma swiatla to nie robi z niego enduro tylko ciagle jest crossem z oswietleniem.

Nie chodzi o model, tylko o to że ma światła i rejstracje i to jest enduro-Proste.Cross nie ma homolagacji i nie da rady go zarejstrowac.Tego SX można teraz nazywac Hard Enduro :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...