Skocz do zawartości

Radom rusza na Częstochowę


karlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ludzie to już za tydzień :notworthy: pogoda ma być około 13-15 stopni i podobno ma nie padać :notworthy:

Proponuję umówic sie o 8 rano tradycyjnie na stacji JET, zatankować fury, niektórzy wypalić peta i wyjechać już maxymalnie o 8.30 ze stacji. Pasi :icon_rolleyes:

Przeprośną górkę oczywiście proponuje sobie darować :buttrock:

p.s żółty nie słuchaj dziewczyny, musisz z nami być :evil: :P :icon_exclaim: :crossy:

 

 

ja jade:D Kamyk raczej też - dziś z nim pogadam. Tylko nie wiem czy nie za wcześnie troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msza św. na Jasnej Górze, jako impreza, jest jednodniowa. Ktoś podpiął się pod to i zrobił własną dwudniową w tym samym czasie(nie wszystkim się to podoba), link do dyskusji był gdzieś w "zlotach".

 

Przez pięć lat jeździłem radom-czestochowa, najczęściej przysucha, piotrków, gierkówka, czest. Droga z opoczna do piotrkowa jest bardzo chu..wa. Chyba, że coś wykombinowali w przeciągu ostatniego roku. Lubię jeździć na tomaszów maz., droga prowadzi przez spałę, nowy asfalt w gęstym lesie a chwile za tomaszowem jest już dwupasmówka na katowice (kawałek "autobahny" sie trafia nawet)

 

Nad wyjazdem się jeszcze zastanawiam, jak by co dam znać. (nie wiem czy dam rade tyle żurku nagotować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msza św. na Jasnej Górze, jako impreza, jest jednodniowa. Ktoś podpiął się pod to i zrobił własną dwudniową w tym samym czasie(nie wszystkim się to podoba), link do dyskusji był gdzieś w "zlotach".

 

Przez pięć lat jeździłem radom-czestochowa, najczęściej przysucha, piotrków, gierkówka, czest. Droga z opoczna do piotrkowa jest bardzo chu..wa. Chyba, że coś wykombinowali w przeciągu ostatniego roku. Lubię jeździć na tomaszów maz., droga prowadzi przez spałę, nowy asfalt w gęstym lesie a chwile za tomaszowem jest już dwupasmówka na katowice (kawałek "autobahny" sie trafia nawet)

 

Nad wyjazdem się jeszcze zastanawiam, jak by co dam znać. (nie wiem czy dam rade tyle żurku nagotować)

Hej Kenji,

No ale w niedziele dosc rano sie zaczyna (8.30), o ktorej jest msza?

p.s.

zawsze mozesz zurek na przyczepce targac :-D

Edytowane przez KrzysiekZet31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 8 rano spotkanie na gorce przeprosnej, 10 wyjazd/parada na jasna gore, msza o godz 12. jeszcze nigdy nie byłem tam motocyklem, rok temu robiłem za gapia. jak bym jechał to z górką przeprośną dam sobie spokój. bardzo wolna parada potrafi dać w kość maszynom chłodzonym powietrzem, zależnie od pogody oczywiście, a i żaden ze mnie wprawny rajder. na jg lepiej być wcześniej żeby "zając" sobie miejsce, czyli ok godz 10-11 będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktorego wyruszacie?? 19 czy 20 kwietnia...

oczywiście że 20 :icon_exclaim:

. Tylko nie wiem czy nie za wcześnie troche.

Ja chciałbym dojechać spokojnie maxymalnie na godz.12 do Częstochowy, więc nie wiem czy tak za wcześnie.

Piszcie czy cos takiego Wam odpowiada :icon_biggrin:

 

p.s Jancio- raz w roku możesz się zerwać z rana na wyjazd :banghead:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to jest taka pogoda, że ciarki mnie przechodzą. W niedziele to jedyne co ma sie zmienić to to że nie bedzie padać...

 

wyjazd przed 9 jak najbardziej żeby w spokoju tam dojechać

tak pogoda to juz mnie zaczyna wq..ac... w niedziele ma nie padac ale ja juz im nie wierze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą oglądałem aktualną prognozę pogody i w sobotę ma być ok 10 stopni, raczej słonecznie, a padać ma tylko na południu. W niedzielę podobnie więc nie ma tragedii, ale mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej, trzymajmy kciuki za pogodę! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mialem tez jechac :icon_mrgreen:... zawsze jest inaczej niz planuje. W przyszlym roku nic nie planuje jade w ciemno hah

W sumie to na rozpoczęciu sezonu juz bylem. NOO to chłopaki pomódlcie sie za tych co zostają w domu | Z Bogiem , szerokiej drogi ;)

Edytowane przez adrian44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...