Skocz do zawartości

Radom rusza na Częstochowę


karlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was oprócz mnie planuje wypad 20 kwietnia 2008r. do Częstochowy na rozpoczęcię sezonu :icon_mrgreen: Byłem dwa razy na Bemowie-trzy lata temu i w tym i podobno do zlotu z Jasnej góry się nie umywa :eek: Przyjeżdza o wiele więcej ludzi i klimacik taki swojski (podobno) :crossy: Może zebralibyśmy się większą ekipą jak na początku we wrzesniu i ruszyli na Częstochowę w kwietniu :icon_mrgreen: :buttrock:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: W tym samym czasie jest zlot w Kletnie, na którym chcielibysmy byc, ale daleko jeszcze do tego i sie zobaczy. Uprzedzam ,ze trzeba miec wytrzymałe motorki na poooowolna jazde w paradzie z Górki Przeprosnej pod klasztor, i trzeba miec maskotke dla dzieci z domów dziecka....

Edytowane przez Xylena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym Kletnie co się dzieje :D Macie jakies informejszyn :icon_twisted: :icon_twisted:

A w Częstochowie możemy od razu jechać np pod mury a nie wlec się na przeprośną, pokropic moto i heja spowrotem :icon_twisted:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no i zrobiła się deliktana zadyma, że ktoś podpina imprezę motocyklową pod mszę na Jasnej Górze. Niepotrzebne zamieszanie.

 

ja jestem jednak zdecydowany i jeśli pogoda dopiszę to wybieram się do Częstochowy. Tylko chyba nie będę człapał się z innymi motocyklami bo nie wiem jak moja maszyna się zachowuje jadąc dłuuuuuuugą chwilę pod górę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peny-jak dożyję też się wybieram i ja planuje od razu jechac pod mury, a przeprośną sobie darować-szkoda moto :biggrin:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się spotykam z Warszawską ekipą w Sobotę około godziny 12 na Mc Donaldzie koło Piotrkowa na Gierkówce. Będę leciał przez Tomaszów, fajna droga, troszkę zakrętów i luźniejsza niż ta do Piotrkowa. Jakby ktoś chciał się podłączyć to zapraszam. Będziemy nocować w Olsztynie k. Częstochowy.

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...