Skocz do zawartości

Amerykanscy stunterzy


bulamoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za idiotyzm...

O wsdzystkim mozna tak glupi i stronniczy program zrobic.

Normalnie telewizyjne widanie faktu.

 

ZObaczcie: szalony policjant motocyklista sie rozwalil na drzwie: wina drag racerow, bo do nich jechal na zgloszenie.

ROTFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze sensu robic z tego jakiegos hallo bo taki sam program mozna zrobic o pilkarzach politykach biznesmenach i innych grupach spolecznych

 

we wszystkich z w/w sa roznego rodzaju dewiacje(w dobrym tego slowa znaczeniu) ale nie wszyskie sie dobrze koncza jak ktos wie co robi i robi to w miare bezpiecznie to spoko ale ja przesadza to juz nie luz

 

nigdy nie bylem zwolennikiem jazdy na gumie po publicznej drodze ale z drugiej strony mozna by rzec to gdzie latac na gumie i czuc sie bezpiecznie hmmm moze jakies lotniska ale tu znowu nasuwa sie pytanie gdzie sa te lotniska a jak juz sa to na nie nie mozna wjechac i polatac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze sensu robic z tego jakiegos hallo bo taki sam program mozna zrobic o pilkarzach politykach biznesmenach i innych grupach spolecznych

 

we wszystkich z w/w sa roznego rodzaju dewiacje(w dobrym tego slowa znaczeniu) ale nie wszyskie sie dobrze koncza jak ktos wie co robi i robi to w miare bezpiecznie to spoko ale ja przesadza to juz nie luz

 

nigdy nie bylem zwolennikiem jazdy na gumie po publicznej drodze ale z drugiej strony mozna by rzec to gdzie latac na gumie i czuc sie bezpiecznie hmmm moze jakies lotniska ale tu znowu nasuwa sie pytanie gdzie sa te lotniska a jak juz sa to na nie nie mozna wjechac i polatac

 

No i o to chodzi, aby przeniesc stunterow z drog na w jakies bezpieczniejsze i mniejuczeszczane miejsca... Niektorzy na ulicy przeginaja zabardzo pale :icon_question: JA SWOJE JAJA NIEKONIECZNIE MUSZE EKSPONOWAC NA ULICY :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos przytoczyc chociaz z 5 wypadkow w Polsce spowodowanych jazda na gumie, na glowie, jaraniem laka na swiatlach czy innymi popisami ?

W sumie to sobie nie przypominam, ale moze poprostu sie o tym nie mowi.

Nie to zebym bronil, ale chyba czesciej wypadek to wielka predkosc + "myslalem ze zdaze" a nie 'jechal na 1 kole i nie mial jak hamowac' itp.

To jak to jest?

Czy rzeczywiscie przez stunt sa wypadki na publicznych drogach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, ale nie moge powiedziec, bo zaraz bedzie o obrazie uczuc religijnych.

 

Wedlug mnie to jest cos innego jak okastrowanie umylowe, to manipulacja.

 

No w koncu zle sie mowi o motocyklistach w USA a nie tylko w polsce :notworthy: , TV musi miec ogladalnosc zeby sie utrzymac a zeby ta ogladalnosc miec cos trzeba robic i to za wszelka cene.

 

P.S. przyznacie ze chlopakom zza oceany nawet ladnie te sztuczki wychodzily?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos przytoczyc chociaz z 5 wypadkow w Polsce spowodowanych jazda na gumie, na glowie, jaraniem laka na swiatlach czy innymi popisami ?

W sumie to sobie nie przypominam, ale moze poprostu sie o tym nie mowi.

Nie to zebym bronil, ale chyba czesciej wypadek to wielka predkosc + "myslalem ze zdaze" a nie 'jechal na 1 kole i nie mial jak hamowac' itp.

To jak to jest?

Czy rzeczywiscie przez stunt sa wypadki na publicznych drogach ?

 

znam ok 10 takich przypadkow ale tylko 2 skonczyly sie tragicznie. w tym jednym zginela osoba postronna. czyli jest to kropla w morzu wypadkow motocyklowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. przyznacie ze chlopakom zza oceany nawet ladnie te sztuczki wychodzily?

 

Przyznaje :notworthy:

A swoją drogą to lepiej niech ktoś np. leci sprzętem na gumie po mieście, niż w tym samym miejscu ma zpierdalać jakąś ''beemką'' czy innym katamaranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam co chcieliście zobaczyć żeby ten program nie był "stronniczy i zmanipulowany"? Ja tam się nie dziwie takiemu stosunkowi zwykłych ludzi do różnych świrów. Jak jedziesz sobie i widzisz że gość jadąc z naprzeciwka daje na koło to cieszysz się jak głupi? Ja nie, bo ten gość nie ma wypisane na czole: "to nie jest mój pierwszy litr kupiony wczoraj i wiem co robię".

Wydaje mi się że w stanach ten problem jest całkiem spory, zrobiła się moda i coraz więcej ludzi rozważnych i nie próbuje swoich sił.

I jeszcze szkoda że tylko tak słabo rozwinęli kwestię kaskaderki ulicznej jako biznesu.

A już najbardziej łamie mi kolana ta debilna koncepcja terroru ulicznego. Ludzie z takim podejściem nie różnią się mentalnie niczym od dresa z ławki pod blokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...