Skocz do zawartości

oklejenie kasku


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj na Allegro. Jakiś czas temu widziałem tam ofertę naklejek na kaski, łącznie z szybką. Ta część naklejana na szybkę to była drobna siateczka, z daleka wyglądająca jak jednolita powierzchnia od środka widoczność ok. Coś jak reklamy na autobusach miejskich. Ceny niestety nie pamiętam. Efekt był niezły, chociaż ja wolę kolor naturalny, czyli czarny :rolleyes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy oklejanie a nawet przyciemniane szyby w kaskach są legalne w PL? Ciekawi mnie to. W UK policja prędzej przyczepi sie do przyciemnionej czy np. iridium szyby niz do głosnego wydechu. Za takie szyby w kaskach od razu sypią sie punkty i mandaty.

 

A jak juz to bym polecał aerograf. Naklejka prędzej cyz póxniej zacznie sie odklejać, luszczyć itd. Tymbardziej w upalne dni gdy sie nagrzeje to moze zacząć bąbelkować skoro jest termoplastyczna. Moze tez wyblaknąć z czasem i lipa z kasku a aerograf masz raz na wiele lat , jak kask sie znudzi to odstawiasz na półke/wieszasz na sciane i bedzie jako trofeum. Pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja002 Napisał -

A czy oklejanie a nawet przyciemniane szyby w kaskach są legalne w PL? Ciekawi mnie to.

 

jest legalne

 

A na jakiej podstawie to piszesz ?

 

Wiekszosc kolorowych szybek ma cos takiego jak -

 

gwiazdke i tekst typu "for racing purposes only"

 

Teoretycznie, moze sie glina przyczepic.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego jaki gliniarz zwraca uwage na kask.Prędzej przyczepi sie do głośnego wydechu niż do wyklejonego kasku.Chociaż w moim przypadku nawet nie wiedział ze jest coś takiego jak sportowy wydech, wolał sie przyczepić do fartucha przeciw błotnego którego nie posiadałem. :) lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego jaki gliniarz zwraca uwage na kask.Prędzej przyczepi sie do głośnego wydechu niż do wyklejonego kasku.Chociaż w moim przypadku nawet nie wiedział ze jest coś takiego jak sportowy wydech, wolał sie przyczepić do fartucha przeciw błotnego którego nie posiadałem. :smile: lol

 

 

Tak dziala PL policja :crossy: w UK bardziej patrza na szybke kasku jak wydech.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy oklejanie a nawet przyciemniane szyby w kaskach są legalne w PL? Ciekawi mnie to. W UK policja prędzej przyczepi sie do przyciemnionej czy np. iridium szyby niz do głosnego wydechu. Za takie szyby w kaskach od razu sypią sie punkty i mandaty.

 

Też nic mi nie wiadomo żeby przyciemniane szyby w kaskach były nielegalne.. Do wydechów też się raczej nie czepiają.. chociaż mogą... Ale takich nadgorliwych na szczęście wielu nie ma.. :banghead:

 

Co do oklejania kasku to metoda jest stosunkowo nietrwała... Kask zawsze sie gdzieś obciera, czasem sie go przez przypadek upuści i folia poniszczona..Lakier może sie porysować ale pewne niegroźne uszkodzenia nie zepsują efektu.. Folia nie da poza tym takiej głębi i realistycznego efektu...

Chodź biorąc pod uwagę cenę inwestycji.. jest to jakieś pozytywne rozwiązanie tematu upiększenia.. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...