Skocz do zawartości

KALENDARZ 2008


fotobike
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Format A3 / 12 stron + okładka / fotki z MMP i Grandysów / wyróżnione daty MŚ MotoGP.

Cena 45 zł/szt. (30% zniżki dla osób, które w trakcie trwania sezonu dokonały u nas zakupu zdjęć na kwotę pow. 100zł)

 

http://www.fotobike.pl/kalendarz.html

 

Wypuszczamy dosłownie kilka sztuk – kto chętny proszę pisać :)

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoshi specjalnie wrzuciłaś nasze foty bo wiedziałaś że wtedy na pewno kupimy ten kalendarz :clap:

hehehe, nie inaczej! :icon_mrgreen:

 

ps. jedną, dwie foty mogę jeszcze wymienić więc jesli kogoś nie ma, a chciałby kalendarz ze swoim zdjęciem to pisać śmiało :wink:

ewentualnie jeśli ktoś jest, a wolałby żeby go nie było to.. też pisać, wymienimy ;)

Edytowane przez Yoshi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz jestesmy przy kalendarzach..... ja to bym chcial kalendarz zeby na kazdy tydzien byla osobna strona (gdzies w miniaturce pod spodem bylo by widac tydzien nastepny i poprzedni)..... kalendarz ma przykuwac uwage (przynajmniej ja wychodze z takiego zalozenia) zebym zawsze wiedzial jaki dzien dzis mamy lub kto ma dzis imieniny, z doswiadczenia wiem ze po 2 tyg zaczynam tracic poczucia dnia :lalag: bo zdjecie staje sie juz nudne i nie przyciaga oka ....czekam az ktos w koncu wyda taki kalendarz :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, nie inaczej! :wink:

 

ps. jedną, dwie foty mogę jeszcze wymienić więc jesli kogoś nie ma, a chciałby kalendarz ze swoim zdjęciem to pisać śmiało :P

ewentualnie jeśli ktoś jest, a wolałby żeby go nie było to.. też pisać, wymienimy :P

 

 

siemka,

 

nie no zajebisty kalendarz. jak mozesz kopsnij tez moja fotke, no prosze prosze prosze. NUMER 56, ten co za sliwa zawsze jezdzil a daaaaaleko przed jankiem hahahahahahahaha, 56 56 56 56 :icon_razz: tez bym wzial z 4, 5 sztuk

 

Qba

Edytowane przez kuba_gsxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę same gixxery w kalendarzu będą :icon_mrgreen: :wink:

 

oki, nr. 21 i 56 zaklepane :crossy:

 

w poniedziałek zapodam zmieniony projekt :)

a mój nr 82 czy może też się znaleźć. Jak będzie to biorę trzy!!!!!!!!!!!! Czerwone 82 :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

 

nie no zajebisty kalendarz. jak mozesz kopsnij tez moja fotke, no prosze prosze prosze. NUMER 56, ten co za sliwa zawsze jezdzil a daaaaaleko przed jankiem hahahahahahahaha, 56 56 56 56 :evil: tez bym wzial z 4, 5 sztuk

 

Qba

 

Przede mna preclu to będziesz jeździł do poznania przygotować mi namioty i wszystko dograć, żebym się zbytnio nie rozpraszał jak dojade. Yoshi, odpuść ten 56 przecież to jakiś power rangers komiczny :buttrock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę same gixxery w kalendarzu będą :icon_twisted: :wink:

 

oki, nr. 21 i 56 zaklepane :icon_twisted:

 

w poniedziałek zapodam zmieniony projekt :)

 

 

hahahahahha, widze ze kalendarz na 2008 rok bedzie mial ze 36 miesiecy, ale kazdy fotke swoja bedzie mial hahahaha :lalag: szacuneczek i dzieki bardzo

 

 

Qba

 

 

PS.

ja to wiem jak Janka urazic hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 i 82 już wklepane, 21 muszę poszukać odpowiedniej foty, 78 fota zmieniona, 13 zobaczę co da się zrobić :icon_rolleyes:

 

dziś chyba nie zdążę, jutro wrzucę nowy projekt.

 

btw gwarancją otrzymania kalendarza jest przedpłata na konto (tak jak wspominałam wypuszczamy tylko kilka sztuk więc kto pierwszy... :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...