Skocz do zawartości

Karta motorowerowa


Patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
ja osobiście uważam ' date='że karta motorowerowa jest niepotrzeba,nigdy jeszcze nikt nie pytał mnie o karte motorowerową a i tak jśli jakiś pies sie przyczepi to co może zrobić :D Spóścic powietrze i nic więcej.[/quote']

 

Wlasnie oswiadczyles wszystkim wszem i obec:

 

"(Papa): Jestem niedojrzalym gowniarzem" :!:

 

A gdy spowodujesz (lub nie ty) wypadek ?! Co zrobisz ?! Chcialbym zobaczyc wtedy twoja mine :twisted: , ze tacy po ulicy jezdza... badz co badz egz. na karte sa naciagane ale zawsze czegosc ucza ... a tu tacy jezda :roll:

Na dodatek tacy jak ty psuja nam motocyklista opinie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jśli jakiś pies sie przyczepi to co może zrobić :D Spóścic powietrze i nic więcej.

ZONK - spuszczenie powietrza z kol to tylko i wylacznie dobra wola policjanta a nie przepisy :!:

Zgodnie z przepisami nie wolno im spuszczac komus powietrza ale za to powinni zatrzymac Ci dowod rejestracyjny i odcholowac pojazd na parking policyjny gdzie musisz zglosic sie po niego z rodzicami a tam czeka Cie do zaplaty conajmniej 2000 zl (wcale nie przesadzam nawet bym powiedzial ze zanizam kwote) bo ile kosztuje odcholowanie na parking oraz postuj na nim to juz jest masakra a do tego jeszcze kolegium za jazde bez uprawnien i jeszcze rodzice beda sie po sadach wluczyc:twisted:

Jesli policjant by byl wyjatkowo upierdliwy to nawet moze Cie zatrzymac na komedzie az sie po Ciebie zglosza rodzice i jeszcze podczas rozprawy w sadzie mozesz uzyskac blokade na prawko do 21 roku zycia. A jak jeszcze bys wypadek spowodowal to juz masz przej**ane na calej lini:

Wszystkie rzeczy jak wyzej + oc w tym wypadku nie dziala bo prowadziles bez uprawnienwiec bulisz za naprawe z wlasnej kasy a to nawet przy nieskomplikowanym uszkodzeniu moze byc (zakladajac naprawe w autoryzowanym serwisie) jakies 5000 zl wiec jesli srasz kasa albo masz bardzo bogatych rodzicow to jezdzij bez karty ale jesli nie to lepiej poswiec ten dzien lub 2 i ja sobie wyrob - problem nie duzy a jaki komfort psychiczny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc zdałem :-D jeszcze nie mam motorka' date=' ale na dobry początek jest karta. przynajmniej rodzice nie mówią że nic w tym kierunku nie robie[/quote']

 

początek bardzo dobry.

mimo że ja miałem Ogara, to był nie na chodzie, wiec chciałem go naprawiać, ale rodzice mówili, że dopiero jak zdam, to bede mógł coś zrobić. Jaką miałem motywacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie po kiego wam karta motorowerowa nie wystarczy wam rowerowa.zawsze mozna powiedziec ze sie myslało ze wymagana jest rowerowa :D :D

sory za tą karte po prostu pisałem 3 razy to samo bo nie widziałem swojej odpowiedzi i myslalem ze sie nie zapisała i nie czytałem wszych odpowiedzi :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...