Skocz do zawartości

Na co zamienić horneta...


dm15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam horneta 600 02r. i planuję go zamienić na moto na którym można pojezdzić czasem na gumie ale nie tylko !, bo hornet sie do tego nie nadaje za bardzo (szkoda maszynki)

Proszę o pomoc i liczę na Wasze sugestie !!

 

Dodam że mam do wydania max 12 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dm15 lepiej zrezygnuj z motocykla jeśli nie ogarniasz wyszukiwarki. Przed chwilą Twój identyczny temat poleciał do oczyszczalni. :icon_eek:

 

636 to Kawa

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale jak widzisz temat brzmi jakie moto do stuntu typowo do stuntu !!

 

 

heh, ja tego niewidze :icon_eek:

 

 

Jeśli chcesz coś typowo do stuntu to chyba najlepszym wyborem będzie f4i w wersji ''stunt pies'' czy jak to się tam nazywa,

Edytowane przez Czarek-fighter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym niemniej w tych właśnie zlekceważonych przez ciebie wątkach (chciałbym mieć tyle zaufania, żeby wierzyć, że się z nimi zapoznałeś... ale wątpię, byś zdołał przez tych kilka minut pomiędzy usunięciem poprzedniego tematu, a założeniem nowego; nawet gdybyś rzeczywiście jakimś trafem był bystrzakiem) znajdują się generalnie odpowiedzi na twoje pytanie - tanie (bo horneta ci szkoda) sprzęty do jazdy na gumie (a do krótkich wypadów to każdy się nada)

 

odpowiadając na dalsze wątpliwości: a o co ty właściwie pytasz? hornet ze 100KM jest dla ciebie za słaby do dawania na kółko? kup sobie, mistrzu prostej, w takim układzie dowolnego sportowego litra, może wtedy niczego ci nie braknie... być może poza umiejętnościami, ale w tym zakresie forum ci nie pomoże

moje lekceważące podejście w tym przypadku wynika z twojej własnej ignorancji: skoro szukasz tego typu motocykla, a nie wiesz czym jest model 636 kawasaki...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma mi osoba po 1 sezonie na Hornecie '05 stwierdza, że jest za słaby i marzy o GSXR750, coś w tym musi chyba być :-D. Do stuntu faktycznie pewnie się nie nadaje, przecież każdą maszynę trzeba w pewien sposób zmodyfikować do tego sportu (inna zębatka?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh podobno hornet ma silnik taki sam jak f4:P hornecik według mnie jest lepszy do stuntu od innych 6setek bo juz nie ma owiewek ktore i tak do tego są zbędne :) sam widziałem pare lat temu u kuzyna na ślubie co hornet potrafi, gosciu zrobił wheele siedząc na baku ;) wiec moze brak Ci umiejętności? zobacz gosciu nawet westką potrafi stuntowac :cool: http://pl.youtube.com/watch?v=ZQ1M9bv-faQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Hornet nie nadaje się do jazdy na kole to ja jestem księdzem, hehe, waga 176kg i 96KM - komuś mało??!!??

sam jeździłem prawie trzy sezony Hornetem 600 i jakoś nie miałem problemów z jazdą na kole, bez znaczenia czy przednim czy tylnym :banghead: nie zawsze moje umiejętności szły za możliwościami motocykla, ale to już inna bajka. Śmię podejrzewać, że twoje umiejętności nie są wygórowane skoro Hornet nie wystarcza !!!! albo spróbuj na początek zmienić zębatki (jak ja uczyniłem) i od razu zmienisz zdanie !!! powodzenia w poszukiwaniach, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem Horneta i tez jestem zdania, ze to moto do stunu sie nie nadaje. Dyskwalifikuje go rozwiazanie ramy w ktorym silnik jest elementem nosnym. wydaje mi sie ze autor to wlasnie mial na mysli, dyskwalifikujac Horneta jako moto do stunu. Prosil bym aby osoby ktore nigdy nie bawily w sie w stun na tej maszynie o nie zabieranie glosu. Latwo jest sugerowac wyglupy na nie swojej maszynie i nie za swoje pieniadze. Moim zdaniem tylko osoby ktore bawily sie stunem na Hornecie maja "prawo" twierdzic ze to moto sie do tego nadaje.

 

Moze autor zainteresuje sie innym wykorzystaniem Horneta. Na przyklad takim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...