Skocz do zawartości

Moto Morini Corsaro


Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze wrażenie: chyba będę oglądał na 10 razy, z przerwami, żeby posłuchać co facet mówi na jego temat... jak można było dać taką małpią muzykę do tego filmiku?! jeszcze tylko brakuje rapera obwieszonego łańcuchami, który wymachuje łapami podczas prezentacji technicznej... :/

żenada

 

co do samego motocykla... bo ja wiem? nic specjalnego: v2, rama kratownicowa, wydechy pod siodłem, dwie lampy... stylistyka elementów zebranych z kilku innych golasów, żadnych fajerwerków

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem pod wrazeniem jak fajnie chodzi i z jaka latwoscia podnosi sie przednie kolo ( na torze )

 

http://picasaweb.google.pl/ksrider/Niektor...112449088481074

 

;)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, z włoszczyzny V2 to wg.mnie Moto Guzzi Bellagio jest nie do pobicia..

 

Ale to w końcu prywatny gust.... :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przebiegl test? Pytam bo nie wiem czy zaczynac o nim marzyc :flesje:

 

Wiesz wloszczyzna pozostanie wloszczyzna, kaprysne jak operowa diva, przynajmniej takie opinie. Moto Morini prowadzi sie fajnie, ladnie sie sklada, poreczny, moment obr. wystarczajacy. Jest to i w Niemczech sprzet raczej egzotyczny i niewiele ludzi nim jezdzi.

 

Tak jak powiedzialem podobal mi sie i bylem zadowolony. Jezeli sie lubi V2 to jest godny polecenia.

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...