Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak z trzecią dobrą wiadomością?? :) Chodzi mi o nocleg w pokoju przy knajpie. Wiesz już coś więcej, kto był tak "miły" że się nie bał ominąć organizatora i podwędził zaklepany pokój...

 

 

..jezeli faktycznie tak bylo to niech wie o tym ze bedzie mial nasze mile towazystwo na noc i malo tego jeszcze bedzie placil skoro zarezerwowal ihihihihihihiiiiiihiiiihiiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

UWAGA!!!!

czy jest ktoś kto ma możliwość przewiezienia pralki dla domu dziecka z Gorzowa do Wrocławia (od Wrocławia transport już załatwiony). Prosze o info....

 

Witam!

Tak przez "przypadek" w czwartek (21.02.2008) będę wracał po południu ze Szczecina. Jeżeli pralka wejdzie do opla kombi to mogę podwieźć do Brzegu do Kosina lub Hamira. Jeżeli temat jest aktualny to proszę o info przez Kosina lub Hamira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak przez "przypadek" w czwartek (21.02.2008) będę wracał po południu ze Szczecina. Jeżeli pralka wejdzie do opla kombi to mogę podwieźć do Brzegu do Kosina lub Hamira. Jeżeli temat jest aktualny to proszę o info przez Kosina lub Hamira.

 

Sabcio idziesz na łatwiznę, dzwoniłem do Marcyśka i powiedział, że jak pralkę w koszu do Kletna przywieziesz to Ok. Jak samochodem to nic z tego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartuję oczywiście transport już załatwiony. Sabciowi wielkie dzięki za dobre chęci, a chęci ma dobre znając

 

pojemność skrzyek amunicyjnych. :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że moja "Nirvana" by tego nie zniosła mimo swojego "szlachetnego" rodowodu.

 

Marcysiek

mógłbyś się zorientować czy Dom Dziecka do którego planowana jest wyprawa należy do tak zwanych "Organizacji Pożytku Publicznego"? Jeżeli tak to każdy chętny mógłby przekazać 1% podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcysiek

mógłbyś się zorientować czy Dom Dziecka do którego planowana jest wyprawa należy do tak zwanych "Organizacji Pożytku Publicznego"? Jeżeli tak to każdy chętny mógłby przekazać 1% podatku.

 

Każdy Dom Dziecka spełnia zadania kwalifikujące go do stwierdzenia, że "jest instytucją pożytku publicznego", więc fakt wpisania na listę takich instytucji nie jest w tym przypadku wyznacznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy Dom Dziecka spełnia zadania kwalifikujące go do stwierdzenia, że "jest instytucją pożytku publicznego", więc fakt wpisania na listę takich instytucji nie jest w tym przypadku wyznacznikiem.

Witam!

Może to powinno się znaleźć w dziale "Prawo" ale każda instytucja zarejestrowana na ministerialnej liście "Organizacji Pożytku Publicznego" upoważnia do odliczenia 1% podatku.

http://www.przyjaznydomdziecka.pl/jeden_procent.html - pobierzne opisanie o co w tym chodzi

oraz

http://opp.ms.gov.pl/ - miejsce gdzie można sprawdzić czy dana organizacja jest zarejestrowana.

W związku z tym, że nie mam zielonego pojęcia o jaki Dom Dziecka chodzi prosiłem Marcyśka o sprawdzenie czy konkretnie ten konkretny Dom Dziecka znajduje się na ministerialnej liście.

Pozdrawiam

Sabcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto korekta listy spotkania "Viragowców":

 

Chata Janowa

-pierwoszów x 2, marcysiek x 2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, Cycex2, Arek1965 x2;

tu bez zmian, bo domek jest pełny, ale będzie problem z noclegiem bo o jedną (lub nawet dwie osoby za dużo)...trzeba będzie jakiś materacyk, spiworek lub coś podobnego....

 

Przy Bikers Choice (garaż, sołtysowa):

- cyklotron x2, cbr x2, bmw x2, diesel x2, Krasnal x2, cezesek x2, TomaszMilewski x2;

tu tez bez zmian, skład pełny, ale miejsc jest tylko 13 i też trzeba będzie jakiś materacyk, spiworek lub coś podobnego....nieproszeni goście zostali pogonieni, tak mnie Wojtek-Łysy zapewniał....

 

Chata Wiedźmina (?)

Zosia, Przemo - ale nadal bez potwierdzenia czy tam będzie możliwość....

 

Sądejówka:

mmm757 x2, Kozak x1, qdlaty2004 x3, ROUTE66RIDER x2, KaKa x1, Lukkasia x1,

Powell x1, Virago Yama x1, Jan Kalin x1, Marek 73 x1, Strażak x2, Dangel x2, Jęderk+Ksywka x2,

Misiek x2, BlackGodiva x1, Adirut x2, mxwulkan x1, Monika x1, Marcin x1, ayo007 x1, Mrówa76 x2,

Makar x1, irecki x1, Diablik x1, King Rider x2, jaroga x1, Karol x1;

wyszło mi 38 osób i to jest juz koniec jeśli chodzi o Sądejówkę....chyba, że ktoś wypadnie....

 

Śnieżnik:

Buber, Piaffe x2, dono x1, Marek x1, madeytx2, PitaM x1, Piekosz x1, yanointruder x3,

Daro (od Kosina) x 2, Marek x1, wwwoti x1,

razem 15 osób, narazie zamówiłem 20 miejsc, ale są jeszcze możliowści rezerwacji, więc proszę się określać...

 

Nie mam potwierdzenia przyjazdu od: 11 Lukasz oraz od n/n osoby od Arka 1965- wybór macie tylko w Śniezniku lub indywiduwalnie....

 

Punkt drugi informacji, wpłynęła mi kasa na dom dziecka od następujących osób:

-mmm757,

-mx-wulkan,

-cezesek,

-Marcin 79,

-Powell i Lukkasia,

-Krasnal,

-PitaM,

-ARCHER,

-Marek73,

-Cyklotron,

-Maciej Kumaszka Skalice,

-Marek,

-KingRider,

-Monika Aleksandra Kasiura,

-Adirut,

-Wojciech Zarębski,

-żona mmm757,

-Mzyka i Tomasz Milewski,

-Arek 1965 + Ula,

-Cyce;

nazbierało się 574 zeta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto korekta listy spotkania "Viragowców":

 

Chata Janowa

-pierwoszów x 2, marcysiek x 2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, Cycex2, Arek1965 x2;

tu bez zmian, bo domek jest pełny, ale będzie problem z noclegiem bo o jedną (lub nawet dwie osoby za dużo)...trzeba będzie jakiś materacyk, spiworek lub coś podobnego....

 

Przy Bikers Choice (garaż, sołtysowa):

- cyklotron x2, cbr x2, bmw x2, diesel x2, Krasnal x2, cezesek x2, TomaszMilewski x2;

tu tez bez zmian, skład pełny, ale miejsc jest tylko 13 i też trzeba będzie jakiś materacyk, spiworek lub coś podobnego....nieproszeni goście zostali pogonieni, tak mnie Wojtek-Łysy zapewniał....

 

Chata Wiedźmina (?)

Zosia, Przemo - ale nadal bez potwierdzenia czy tam będzie możliwość....

 

Sądejówka:

mmm757 x2, Kozak x1, qdlaty2004 x3, ROUTE66RIDER x2, KaKa x1, Lukkasia x1,

Powell x1, Virago Yama x1, Jan Kalin x1, Marek 73 x1, Strażak x2, Dangel x2, Jęderk+Ksywka x2,

Misiek x2, BlackGodiva x1, Adirut x2, mxwulkan x1, Monika x1, Marcin x1, ayo007 x1, Mrówa76 x2,

Makar x1, irecki x1, Diablik x1, King Rider x2, jaroga x1, Karol x1;

wyszło mi 38 osób i to jest juz koniec jeśli chodzi o Sądejówkę....chyba, że ktoś wypadnie....

 

Śnieżnik:

Buber, Piaffe x2, dono x1, Marek x1, madeytx2, PitaM x1, Piekosz x1, yanointruder x3,

Daro (od Kosina) x 2, Marek x1, wwwoti x1,

razem 15 osób, narazie zamówiłem 20 miejsc, ale są jeszcze możliowści rezerwacji, więc proszę się określać...

 

Nie mam potwierdzenia przyjazdu od: 11 Lukasz oraz od n/n osoby od Arka 1965- wybór macie tylko w Śniezniku lub indywiduwalnie....

 

Punkt drugi informacji, wpłynęła mi kasa na dom dziecka od następujących osób:

-mmm757,

-mx-wulkan,

-cezesek,

-Marcin 79,

-Powell i Lukkasia,

-Krasnal,

-PitaM,

-ARCHER,

-Marek73,

-Cyklotron,

-Maciej Kumaszka Skalice,

-Marek,

-KingRider,

-Monika Aleksandra Kasiura,

-Adirut,

-Wojciech Zarębski,

-żona mmm757,

-Mzyka i Tomasz Milewski,

-Arek 1965 + Ula,

-Cyce;

nazbierało się 574 zeta....

 

 

MARCYS na ksiegowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna korekta listy spotkania "Viragowców":

 

Chata Janowa

-pierwoszów x 2, marcysiek x 2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, Cycex2, Arek1965 x2;

tu nadal bez zmian, bo domek jest pełny, ale będzie problem z noclegiem bo o jedną (lub nawet dwie osoby za dużo)...trzeba będzie jakiś materacyk, spiworek lub coś podobnego....

 

Przy Bikers Choice (garaż, sołtysowa):

- cyklotron x2, cbr x2, bmw x2, diesel x2, Krasnal x2, cezesek x2, TomaszMilewski x2;

tu tez nadal bez zmian, skład pełny, ale miejsc jest tylko 13 i też trzeba będzie jakiś materacyk, spiworek lub coś podobnego....

 

Chata Wiedźmina (?)

Zosia, Przemo - ale nadal bez potwierdzenia czy tam będzie możliwość....

 

Sądejówka:

mmm757 x2, Kozak x1, qdlaty2004 x3, ROUTE66RIDER x2, KaKa x1, Lukkasia x1,

Powell x1, Virago Yama x1, Jan Kalin x1, Marek 73 x1, Strażak x2, Dangel x2, Jęderk+Ksywka x2,

Misiek x2, BlackGodiva x1, Adirut x2, mxwulkan x1, Monika x1, Marcin x1, ayo007 x1, Mrówa76 x2,

Makar x1, irecki x1, Diablik x1, King Rider x2, jaroga x1, Karol x1;

wyszło mi 38 osób i to jest juz koniec jeśli chodzi o Sądejówkę....chyba, że ktoś wypadnie....

 

Śnieżnik:

Buber, Piaffe x2, dono x1, Marek x1, madeyt x2, PitaM x2, Piekosz x1, yanointruder x3,

Daro (od Kosina) x2, Marek x1, wwwoti x1, Sabcio x2, Stilgar75 x1, Homer666 x1

razem 20 osób, narazie tyle właśnie zamówiłem, ale są jeszcze możliowści rezerwacji, więc proszę się określać...

 

Nie mam potwierdzenia przyjazdu od: 11 Lukasz masz tylko w Śniezniku lub indywiduwalnie....

 

Punkt drugi informacji, wpłynęła mi kasa na dom dziecka od następujących osób:

-mmm757,

-mx-wulkan,

-cezesek,

-Marcin 79,

-Powell i Lukkasia,

-Krasnal,

-PitaM,

-ARCHER,

-Marek73,

-Cyklotron,

-Maciej Kumaszka Skalice,

-Marek,

-KingRider,

-Monika Aleksandra Kasiura,

-Adirut,

-Wojciech Zarębski,

-żona mmm757,

-Mzyka i Tomasz Milewski,

-Arek 1965 + Ula,

-Cyce;

-Strażak,

-Kozak,

-Viragoyama,

-Sabcio,

-Kaka,

-Misiek,

-Jędrek342, Ksywaka,

-Stilgar75,

-żona mmm757,

nazbierało się 834 zeta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tkania "Viragowców":

 

Chata Janowa

-pierwoszów x 2, marcysiek x 2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, Cycex2, Arek1965 x2;

tu bez zmian, bo domek jest pełny, ale będzie problem z noclegiem bo o jedną (lub nawet dwie osoby za

 

a jak powiem ze nie chrapie i będę robił sniadania a mój synek będzie sprzątał to pozwolicie pościelic u Was materacyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tkania "Viragowców":

 

Chata Janowa

-pierwoszów x 2, marcysiek x 2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, Cycex2, Arek1965 x2;

tu bez zmian, bo domek jest pełny, ale będzie problem z noclegiem bo o jedną (lub nawet dwie osoby za

 

a jak powiem ze nie chrapie i będę robił sniadania a mój synek będzie sprzątał to pozwolicie pościelic u Was materacyki?

 

Homer

zamiast materacyka może namiocik jako przybudówka i będzie to tak jakby Chata Janowa :banghead: .

 

Na marginesie.

Ludziska z Brzegu Dolnego i okolic (czytaj: Wołowa)

O ile będziecie mieć jakieś "klamoty" do zabrania ze sobą do Kletna to oferuję transport autkiem. Sabciowa będzie jechać.

Oczewiście szaf, tapczanów itp nie da rady zapakować, ale Homerowe kredki coby mu się w d..zadek nie wbijały i inna "drobnicę" przetransportujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...