Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:bigrazz: Cześć Marcysiek, chyba mamy podobne gusty ;)

Chyba tak, kupiłem w tym roku....

 

A gdzie nie ma dróg dziurawych :icon_eek: . Jak Wy nie przyjedzieie do Złotego Stoku to ja przy dobrej pogodzie podjadę do Was.

Pozdrawiam

W piątek nie damy rady przyjechać bo ludziska będą się zjeżdżać, a w sobotę jest zaplanowane odwiedzenie dzieciaków w domu dziecka w Domaszkowie, trochę prezentów żeśmy im pokupili i jeszcze następne jadą, dzieciaki też się przygotowuja i podobno mają dla nas jakąś niespodziankę. Do Domaszkowa wyruszamy koło 10 lub 11, jeszcze podam konkretną godzinę po konsultacji z Dyrekcją placówki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech tam nawet leje... nic mi to nie robi :buttrock: - zobaczyć Was - BEZCENNE :lalag:

 

Brawo Kasia! To jest postawa prawdziwego motonity.

 

 

 

hehe, zwłaszcza jak się jedzie z Brzegu do Kłodzka..... :icon_mrgreen: :crossy:

 

A co zrobić jak się jedzie z Kłodzka :icon_eek: :bigrazz: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaka ładna maszyna :buttrock:

 

Nie zapomnij o dowodach wdzięczności dla Hamira i dla mnie :flesje:

 

Wczoraj wieczorem obwieścili- piątek na Dolnym Śląsku bez deszczu 12-13 st. :clap:

 

Dzięki- u mnie jak w banku, objecałem i postawię :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - wiadomość z dzisiaj. Małżeństwo na Harley'u Electra ode mnie nie może jechać z przyczyn niezależnych od nich. W związku z tym zwalniają się dwa miejsca w Śnieżniku. Marcyś możesz tam kogoś wcisnąć na ich miejsce.

Ja z resztą Gorzowiaków przyjadę w piątek po 15.00. Oby pogoda jednak okazała się łaskawa :buttrock:

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Znaczy wysoko (powyżej 900m) leci mokre badziewie, ale leżeć toto nie będzie...

Spoko....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu pewnie połowa ze śnieżkima i sądejówki nie przyjedzie :icon_razz: :offtopic:

 

 

..no tak jak sie naczytali takich dziwnych postow to i wymiekli a zreszta zloto dla wytrwalych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...