Skocz do zawartości

Zmiana Opon


jurer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam derbi sende x-treme 2003 i chcialem wymienic opony na kostki ,ale dowiedzialem sie ze tu niema 18stek tylko małe 16stki ;/ trudno dostac enduraki w takim rozmiarze ,a wie moze ktos jaki jest dokladny rozmiar tej opony , prosze takze o dane do opony przedniej ... hmm chcialem poszalec ,ale moje plany coraz dalej sie oddalają ... :icon_mrgreen: musze znac rozmiar tych opon ,moze jakims cudem poszukam takie oponki do mojej derbi

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej masz 17ki , na bloku opony masz napisane .

najlepiej by było jakbyś poszukał drugich kół 18/21 , ewentualnie zakupił obręcze i szprychy do tego i przełożyć

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam budzetu zeby kupowac jeszcze fele , 150zl to max jak dla mnie , jutro jade w góry ,ale zapodalem moje moto kumplowi i on bedzie szukal do niego opon ,dowsie sie dokladnie jakie tam są i sprobuje poszukac ,bedzie tez przez ten czas robil mi male szykowania w moto ,musze w nim dac filtr paliwa, lampe tylnią zalozyc i takie tam drobiazki ,on przez ten moj tydzien nieobecnosci wszystko porobi ,moze dam mu namiar na ta stronke i zagada z wami moze jakby co ;]

ale bedzie cholernie trudno poszukac opon kostek do tego moto ... chcialem sie pochlapac w bloce troche , poszalec na jakims torze ... :icon_mrgreen:

ehh ...

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz że 170zł za nową kostkę 17' to jest całkiem rozsądna cena bo to "niechodliwy" rozmiar i wielkiego wyboru nie ma. A jak masz 170zł na 2 opony to tylko na używane możesz sobie pozwolić, "chodzą" na allegro tak średnio za ok 60zł/szt to jeszcze Ci zostanie na przesyłke i przekładke u gumiarza :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...